Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmány Český Dvůr, ubytování Mariánské Lázně

Apartmány Český Dvůr se nachází ve 2. podlaží pasáže Omega, v blízkosti hlavní kolonády Mariánských lázní. Apartmány Český Dvůr se nachází ve 2. podlaží pasáže Omega, v blízkosti hlavní kolonády Mariánských lázní. Prostorné apartmány, které nabízejí dostatek pohodlí a prostoru, jsou umístěny ve 2. podlaží pasáže Omega. Apartmány jsou vybaveny obývací místností s TV se satelitním příjmem a možností připojení na internet, kuchyňským koutem, s lednicí, ložnici se dvěma lůžky a koupelnou. V případě potřeby mohou být připraveny 1-2 přistýlky v obývací místnosti.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 663 Kč za osobu na noc!

Apartmány Český Dvůr - Vybavení pokojů

Apartmány jsou vybaveny obývací místností s TV se satelitním příjmem a možností připojení na internet, kuchyňským koutem, s lednicí, ložnici se dvěma lůžky a koupelnou. V případě potřeby mohou být připraveny 1-2 přistýlky v obývací místnosti.

Apartmány Český Dvůr - Možnosti stravování

Restaurace Český dvůr byla otevřena v roce 1992. Od té doby se stala nejen nedílnou součástí života milovníků české kuchyně, ale i místem odpočinku, který každoročně využívají hosté z celého světa.Restaurace, ukrytá v prostorách pasáže Omega, prostírá pro 50 hostů. Za letních měsíců nabízí posezení na venkovní terase s výhledem na park a kolonádu.

Apartmány Český Dvůr - Okolí ubytování

Apartmány Český dvůr jsou umístěny v centru Mariánských Lázní. Snadná dostupnost lázeňského centra - kolonády, lázeňských domů, stejně jako blízkost parků a nádherné přírody města, jsou naše výhody. Najdete nás v pasáži Omega na Hlavní třídě, se snadným přístupem vlastním dopravním prostředkem i městskou dopravou. Hostům jsou k dispozici dvě uzavřená parkoviště vedlejších hotelů. V Pasáži naleznete kromě ubytování i naši restauraci Český dvůr s tradicí již od roku 1992.
Apartmány Český dvůr disponují snadným přístupem vlastním dopravním prostředkem i městskou dopravou. Hostům jsou k dispozici dvě uzavřená parkoviště vedlejších hotelů.

Fotografie Apartmány Český Dvůr

Apartmány Český Dvůr
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmány Český Dvůr

Velká mapa