Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Čajkovskij Apartments, ubytování Brno

Apartmánový dům Čajkovskij je moderní nově zrekonstruovaný dům s několika apartmány, které jsou kompletně zařízené s plně vybavenou kuchyní. Nabízíme menší apartmán Studio ale také větší mezonetový apartmán Deluxe. Kromě doplňkových služeb Vám rádi připravíme snídani dle Vašeho výběru. Apartmánový dům Čajkovskij se nachází na strategickém místě města Brna u sjezdu z městského okruhu, ale přitom v klidné ulici bez hluku z dopravy, tramvají a podobně. Parkování je možné zdarma přímo před domem. Díky městskému okruhu se rychle dostanete kamkoliv v Brně a to jak do centra, tak i na druhou stranu k Brněnské přehradě. Nabízíme Vám několik apartmánů různých velikostí, všechny s vlastním sociálním zázemím a plně… Více… zařízeny spotřebiči včetně kuchyňského vybavení. Každý apartmán má svoji vlastní zabezpečenou síť s rychlostí až 40Mbit/s. Kromě běžných služeb (úklid, snídaně) Vám nabízíme i speciální služby jako například vyzvednutí popřípadě odvoz na letiště (Brno, Praha, Vídeň a Bratislava), vypůjčení jízdních kol, šampaňské na ledu, kytice pro partnerku, catering dle domluvy, sladkosti různého druhu anebo jakékoliv Vaše přání, na kterém se předem domluvíme. Stálým hostům nabízíme několik slevových kupónů.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 438 Kč za osobu na noc!

Čajkovskij Apartments - Vybavení pokojů

Každý pokoj má své sociální zázemí a je kompletně zařízen s plně vybavenou kuchyní. Samozřejmostí je LED televize s 30 programy a vysokorychlostní Wifi připojení k internetu s rychlostí až 40Mbit/s. Kromě spotřebičů jako je lednice s mrazákem, mikrovlná trouba, toustovač, rychlovarná konvice, je v kuchyni také kávovar Tassimo.

Čajkovskij Apartments - Možnosti stravování

Připravíme Vám několik druhů snídaní dle Vašeho výběru.

Čajkovskij Apartments - Okolí ubytování

V okolí apartmánového domu Čajkovskij je veškerá občanská vybavenost. Na hlavní ulici, která nyní prochází kompletní rekonstrukcí, najdete vyhlášené restaurace, cukrárku, kavárnu, pizzerii a také prodejnu čerstvých ryb. Za domem je Wilsonův les, kam můžete na procházku. Projít se můžete až do vyhlášeného parku Kraví hora, kde můžete navštívit Hvězdárnu a planetárium s interaktivním promítáním néjen vesmírných pořadů. Chůzí se také dostanete na jednu z nejvíce navštěvovaných brněnských památek hrad Špilberk.
Apartmánový dům Čajkovskij se nachází hned u sjezdu z městského okruhu v městské části Žabovřesky a je výborně dostupný z dálnice D1 a D2. Pokud k apartmánu budete přijíždět po dálnici D1, sjeďte na sjezdu č.190 směr SVITAVY a pokračujte stále směr SVITAVY po městském okruhu E461 cca 5,7km. Sjezd k domu Čajkovskij je označen "Žabovřesky" a je druhým sjezdem za odbočkou na Veverskou Bitýšku. Po sjetí z městského okruhu zatočte hned první vpravo. Po projetí hlavní ulice s tramvají se dostanete na naši ulici Čajkovského. Náš dům je v půlce ulice po levé straně.

Fotografie Čajkovskij Apartments

Čajkovskij Apartments
Zvětšit fotografii

Mapa Čajkovskij Apartments

Velká mapa