Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Central Spot Prague Apartments, ubytování Praha 1

CENTRAL SPOT Prague Apartments se nachází v samotném srdci Prahy, jen pár metrů od Václavského náměstí. Nabízí ubytování v prostorných apartmánech za ty nejlepší ceny. Vysoký standard a čistota jsou samozřejmostí, stejně jako wi-fi připojení zdarma v celém objektu. CENTRAL SPOT Prague Apartments se nachází v samotném srdci Prahy, jen pár metrů od Václavského náměstí. Nabízí ubytování v prostorných apartmánech za ty nejlepší ceny. Vysoký standard a čistota jsou samozřejmostí, stejně jako wi-fi připojení zdarma v celém objektu. V okolí apartmánů se nachází památky, muzea, restaurace i oblíbené nákupní zóny. Díky své poloze přímo v centru jsou apartmány vhodné jako výchozí bod pro poznávání Prahy. Zastávka metra a… Více… tramvaje v těsné blízkosti hotelu. Při příjezdu hosté platí vratnou kauci k případnému hrazení škod ve výši 500kč nebo 20 euro / osoba.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Central Spot Prague Apartments - Vybavení pokojů

Nabízíme ubytování v apartmánech pro 2 až 9 osob. Apartmány jsou standardně vybaveny, mají vlastní koupelnu s toaletou, a také kuchyňku se základním nádobím. V celém hotelu je silné wifi připojení zdarma. 

Central Spot Prague Apartments - Možnosti stravování

V těsné blízkosti apartmánů najdete širokou nabídku restaurací jak s českou tak mezinárodní kuchyní. 

Central Spot Prague Apartments - Okolí ubytování

Praha je krásné město se spoustou památek, z nichž některé se nachází přímo v bezprostřední blízkosti našich apartmánů. Díky poloze přímo v srdci města si v okolí našich apartmánů můžete užít prohlídku památek, procházky i nákupy v oblíbených nákupních zónách.
Apartmány se nachází jen 2 minuty chůze od Václavského náměstí - zastávka tramvaje Václavské náměstí a zastávky metra (Muzeum - linka C a A, Můstek - linka A a B) jsou jen pár metrů od hotelu. 

Fotografie Central Spot Prague Apartments

Central Spot Prague Apartments
Zvětšit fotografii

Mapa Central Spot Prague Apartments

Velká mapa