Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Sport Motel, ubytování Valašské Meziříčí

Sport Motel stojí 200 metrů od centra Valašského Meziříčí a nabízí bezplatné Wi-Fi. V budově sídlí také pekárna a Lobby bar.  Pokoje mají kabelovou TV s plochou obrazovkou. Ve všech je také vlastní koupelna se sprchou. Do nejbližší restaurace je to 30 metrů. Sport Motel stojí 200 metrů od centra Valašského Meziříčí a nabízí bezplatné Wi-Fi. V budově sídlí také pekárna a Lobby bar.  Pokoje mají kabelovou TV s plochou obrazovkou. Ve všech je také vlastní koupelna se sprchou. Do nejbližší restaurace je to 30 metrů. Budova ve které se nachází Sport Motel byla dříve střední průmyslová škola stavební, která prošla kompletní rekonstrukcí a byla zkolaudována v říjnu 2015. Sport Motel je moderní rodinný motel, který se nachází… Více… v centru Valašského Meziříčí a nabízí ubytování pro rodiny, firemní zákazníky nebo také sportovní týmy. Disponuje prostornými a plně vybavenými pokoji s celkovou kapacitou 25 lůžek. Parkování zdarma před objektem na soukromém parkovišti monitorovaným kamerovým systém nebo za budovou na veřejném parkovišti. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 500 Kč za osobu na noc!

Sport Motel - Vybavení pokojů

Apartmán – 52 m2 - Prostorný, plně vybavený apartmán (kuchyňka, koupelna, rozkládací gauč, LED TV, jídelní stůl a wifi zdarma). Kapacita 2-5 osob. Závěrečný úklid 260,-Kč Dvoulůžkový pokoj – 30 m2 - Útulné dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí, koupelnou se sprchovým koutem, LED TV (101cm) a wifi připojením zdarma. Kapacita 1-2 osoby. Dvoulůžkový pokoj – 36 m2 - Útulné dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí a rozkládacím gaučem, koupelnou se sprchovým koutem, LED TV (101cm) a wifi připojením zdarma. Kapacita 1-4 osoby. Třílůžkový pokoj 36 m2 - Útulné třílůžkové pokoje s manželskou postelí a jednolůžkovou postelí, koupelnou se sprchovým koutem, LED TV (101cm) a wifi připojením zdarma. Kapacita 1-3 osoby.

Sport Motel - Možnosti stravování

Přímo v budově Sport Motelu se nachází prodejna pečiva. Pro stravování je možno využít zavedenou restauraci Rajka ( 20m ) nebo nově otevřený Krásenský pivovar (od 9.8.2017). Supermarket Albert 30m. NOVĚ otevřen útulný Coffe bar přímo v budově Motelu, kde si můžete dát lahodnou italskou kávu, míchané nápoje, dortíky a další.

Sport Motel - Okolí ubytování

Sport Motel se nachází na ulici Vrbenská v bezprostřední blízkosti cyklostezky Bečva po které je možno se dostat do sportovního areálu města Valašského Meziříčí (cca 10 min chůze), kde je možno navštívit krytý bazén s welness centrem, letní venkovní koupaliště, beach volejbal, tenisový areál vč. kryté haly, atletický stadion (3 fotbalové hřiště vč. umělé trávy), kuželky v hale zimního stadionu, frisbee golf, bowling a také veřejné golfové odpaliště.
Do centra města na náměstí (cca 4 min) se dostanete podél Bečvy, kde se nachází letní zahrádky, bary, kavárny apod.

Fotografie Sport Motel

Sport Motel
Zvětšit fotografii

Mapa Sport Motel

Velká mapa