Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Old Prague, ubytování Praha 1

  VÍTEJTE V HOTELU OLD PRAGUE - KOMFORTNÍ A KLIMATIZOVANÉ* UBYTOVÁNÍ PŘÍMO V HISTORICKÉM CENTRU PRAHY ! Hotel je situován přímo v jádru historického centra Prahy a jeho poloha je ideálním výchozím bodem k poznávání staré Prahy i Prahy současné. Ubytování nabízíme v pokojích typu CLASSIC a BASIC. Pokoje CLASSIC jsou umístěny v hlavní budově, s výhledem do ulice nebo vnitrobloku, jsou pohodlné, vkusně zařízené stylovým dřevěným nábytkem, útulnou atmosféru dotvářejí textilní tapety. Mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a fénem, LCD TV/SAT se vstupem pro USB-foto/video, lednici, rychlovarnou konvici, telefon a zdarma pokojovou bezpečnostní schránku. Všechny pokoje CLASSIC jsou klimatizovány. Pokoje BASIC se nacházejí v malé… Více… přístavbě ve vnitrobloku a jsou menších rozměrů. I tyto pokoje mají vlastní příslušenství, TV/SAT, telefon a zdarma bezpečnostní schránku. Pokoje BASIC nejsou klimatizovány, je však možné si zdarma zapůjčit větrák. * KLIMATIZACE V RECEPCI, LOBBY A NA POKOJÍCH TYPU CLASSIC, POKOJE BASIC KLIMATIZOVÁNY NEJSOU.  Klimatizovaná recepce je otevřena 24 hodin denně. Poskytuje veškeré turistické informace, zařizuje rezervace letenek, okružních jízd a výletů, půjčování vozidel a vstupenkz na kulturní a sportovní akce. Zajišťujeme také přepravu hostů hotelovými vozy z/na letiště : 650CZK (1-4 osoby), 850CZK (5-8 osob). Přepravu samozřejmě zařídíme i do jiných destinací dle individuálních požadavků. Můžete si zde 24 hodin denně zakoupit chlazené a nechlazené alkoholické i nealkoholické nápoje a kávu. Ve všech prostorách hotelu je možné bezdrátové vysokorychlostní Wi-Fi připojení.  Veškeré internetové připojení, včetně PC koutku, poskytujeme hotelovým hostům zdarma.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Old Prague - Vybavení pokojů

Ubytování nabízíme v pokojích typu CLASSIC a BASIC. Pokoje CLASSIC jsou umístěny v hlavní budově, s výhledem do ulice nebo vnitrobloku, jsou pohodlné, vkusně zařízené stylovým dřevěným nábytkem, útulnou atmosféru dotvářejí textilní tapety. Mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a fénem, LCD TV/SAT se vstupem pro USB-foto/video, lednici, rychlovarnou konvici, telefon a zdarma pokojovou bezpečnostní schránku. Všechny pokoje CLASSIC jsou klimatizovány. Pokoje BASIC se nacházejí v malé přístavbě ve vnitrobloku a jsou menších rozměrů. I tyto pokoje mají vlastní příslušenství, TV/SAT, telefon a zdarma bezpečnostní schránku. Pokoje BASIC nejsou klimatizovány, je však možné si zdarma zapůjčit větrák. * KLIMATIZACE V , LOBBY A NA POKOJÍCH TYPU CLASSIC, POKOJE BASIC KLIMATIZOVÁNY NEJSOU.
 

Old Prague - Okolí ubytování

Hotel je situován přímo v jádru historického centra Prahy a jeho poloha je ideálním výchozím bodem k poznávání staré Prahy i Prahy současné.
Jak se k nám dostanete Z letiště
BUS 119 na metro Nádraží Veleslavín (trasa A - zelená), vystoupit na stanici Můstek a pak max. 5 minut pěšky.
Z Hlavního nádraží
pěšky (15 - 20 minut).
Z Nádraží Holešovice
metrem na stanici Florenc (trasa C - červená), tam přestoupit na trasu B (žlutá), vystoupit na stanici Můstek a pak max. 5 minut pěšky.

Fotografie Old Prague

Old Prague
Zvětšit fotografii

Mapa Old Prague

Velká mapa