Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Ubytování Pod Hájem, ubytování Karlovy Vary

Ubytování Pod Hájem nabízí levné, krásné ubytování v apartmánu v lokalitě západních Čech. Kapacita apartmánu je 4 osoby (1 ložnice). Apartmán se nachází 8 km od Karlových Varů, na kraji obce Hůrky pod Hájem. Do Karlových Varů je to 10 min s MHD. Ubytování Pod Hájem nabízí levné, krásné ubytování v apartmánu v lokalitě západních Čech. Kapacita apartmánu je 4 osoby (1 ložnice). Apartmán se nachází 8 km od Karlových Varů, na kraji obce Hůrky pod Hájem. Do Karlových Varů je to 10 min s MHD. Apartmány nabízí oplocený pozemek, parkování na vlastním pozemku, venkovní vybavení jako např. kryté venkovní posezení na zahradě a gril. V aparmátnu je k dispozici připojení k internetu, domácí mazlíček není povolen.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 238 Kč za osobu na noc!

Ubytování Pod Hájem - Vybavení pokojů

Vybavení interiéru: Obývací pokoj – spojený s kuchyní, 2 lůžka. Kuchyně – kompletní kuchyňská linka. 1 ložnice 1×2 lůžka + dětská postýlka. Sociální zařízení – koupelna se sprchovým koutem, WC. Topení – el.přímotopy, tuhá paliva – dřevo.

Ubytování Pod Hájem - Okolí ubytování

Obchod: 3 kmRestaurace: 3 kmKoupání: 3 km rybník, 7 km koupalištěRybolov: 3 kmLyžování: 30 km lyžařská střediska Klínovec, Boží Dar, Pernink. 2 km na golfovém hřišti jsou v zimě upravené běžkařské trasy.V okolí: Turistika, cykloturistika, lázeňské město Karlovy Vary, 2 km golfové hřiště

Fotografie Ubytování Pod Hájem

Ubytování Pod Hájem
Zvětšit fotografii

Mapa Ubytování Pod Hájem

Velká mapa