Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion U Martina, ubytování Liberec

Pension U Martina nabízí ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích a ve dvou suite (ložnice+obývací pokoj) pro 63 osob. Pension  se nachází v okrajové části města Liberce, v městské čtvrti zvané Rochlice, na adrese Hodkovická 21/6, 100 m od Poštovního náměstí, asi 1 km od dálnice – od odbočky na Ještěd, Vratislavice či Jablonec nad Nisou.    Pension U Martina nabízí ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích a ve dvou suite (ložnice+obývací pokoj) pro 63 osob. Pension se nachází v okrajové části města Liberce, v městské čtvrti zvané Rochlice, na adrese Hodkovická 21/6, 100 m od Poštovního náměstí, asi 1 km od dálnice – od odbočky na Ještěd, Vratislavice či Jablonec nad Nisou.  Vstup do ubytovacích… Více… prostor v doprovodu živých, malých, domácích zvířat je možný za předpokladu, že tito tvorové nezpůsobí žádnou škodu na zařízení pensionu a nebudou rušit ostatní hosty pensionu. Ubytování spolu se zvířaty je nadstandardní služba za příplatek. Zajištění promocí, svatebních, či smutečních hostin, srazů spolužáků, rodinných oslav a přátelských setkání, zajištění jakékoliv hostiny s živou nebo reprodukovanou hudbou, rautů, konferencí, kurzů, předváděcích a prodejních akcí, firemních presentací a kongresů s využitím videoprojektoru a velkoplošné projekce s možností připojení na výpočetní techniku. Pivnice je vybavena: kulečníkem, billiarem, stolním fotbálkem, šipkami, výherním hracím automatem, Maxi Jukeboxem a projekční technikou s velkoplošnou projekcí. Hostům je dále k dispozici: sázková kancelář, vlastní parkoviště s 10 parkovacími místy zdarma, sledované kamerovým systémem, 2 placená garážová stání, pro děti pískoviště s hračkami v zahradní restauraci a zahradní gril. Recepce pensionu zajišťuje: informace o nákupu vstupenek do divadel, kin, bazénů, na společenské, kulturní a sportovní akce, rezervace na bowling , squash, do solária, sauny, fitnes centra atd., ubytovaným hostům uložení cenností do tresoru.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion U Martina - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, toaletou, dvoupokojové suite ledničkou. V případě volné kapacity je možné ubytovat na pokoji i méně osob, než je počet lůžek.

Penzion U Martina - Možnosti stravování

Všechny provozovny poskytují ubytovaným hostům celodenní stravování do 22.00 hodin, v pátek a v sobotu do 23.00 hodin. Jídelní lístek nabízí široký výběr jídel domácí i mezinárodní kuchyně a výrobky vlastní pizzerie. V letních měsících je zajišťováno servírování jídel i na zastřešené terase. Ceny ubytování nezahrnují snídaně, které je možno objednat v klasicky české,nebo kontinentální podobě.

Penzion U Martina - Okolí ubytování

Pension je vzdálen 2,5 km od centra města, 2 km od zábavného centra BABYLON a HomeCredit Arény, 2,5 km od vlakového a autobusového nádraží, 5 km od ZOO a botanické zahrady, od lyžařských středisek Vesec 2 km, Ještěd 4 km a Bedřichov 11 km. Z centra je dosažitelný: Autobusovými linkami č. 13, 24 a 26. Vlakem směr Liberec - Jablonec

Fotografie Penzion U Martina

Penzion U Martina
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion U Martina

Velká mapa