Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Conti, ubytování Olomouc

Nový HOTEL CONTI v Olomouci, ojedinělý ve svém stylu se nachází ve vilové čtvrti, 8 minut chůze od historického centra Olomouce. Díky své poloze zaručuje klidné prostředí pro Vaši relaxaci, ale i realizaci nejrůznějších druhů společenských a kulturních akcí. HOTEL CONTI v Olomouci, ojedinělý ve svém stylu se nachází ve vilové čtvrti, 8 minut chůze od historického centra Olomouce. Díky své poloze zaručuje klidné prostředí pro Vaši relaxaci, ale i realizaci nejrůznějších druhů společenských a kulturních akcí. Ideální místo pro romantické pobyty, svatby, firemní setkávání či rodinné dovolené. Prostorné moderní pokoje se stylovým zařízením splní představy i těch nejnáročnějších hostů. Náš personál je tu od toho,… Více… aby splnil všechny Vaše požadavky. Ke každému hostu přistupujeme individuálně a s největší úctou a ochotou. Celková kapacita HOTELU CONTI Olomouc je 20 lůžek v 8 dvoulůžkových pokojích s manželskou postelí, 3 dvoulůžkových pokojích s oddělenými postelemi, 1 jednolůžkovým pokojem, 2 apartmány. Prostorné stylové pokoje, restaurace s barem a venkovní terasou, především nádherná zahrada s altánem a otevřeným grilem oddělující hotelové hosty od ruchu města tvoří ideální kulisy pro chvíle strávené na Olomoucku. Hotelové parkoviště je nepřetržitě hlídáno kamerovým systémem. V blízkosti HOTELU CONTI se nachází SK Sigma Olomouc - fotbalový klub, HC Olomouc - zimní stadion, Equine Sport Center - jezdecký klub, plavecký stadion, tenisová hala. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 618 Kč za osobu na noc!

Hotel Conti - Vybavení pokojů

8 dvoulůžkových pokojů vhodných pro náročnou klientelu, semináře a školení. Dva pokoje jsou vzájemně propojeny uzamykatelnými dveřmi - vhodné pro ubytování rodiny s dětmi. K základnímu vybavení pokojů patří vlastní sociální zařízení se sprchou,vysoušeč vlasů, barevný televizor se SAT TV, internetové připojení zdarma, trezor,Všechny pokoje jsou nekuřácké.
3 dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi, vhodných pro náročnou klientelu, semináře a školení. K základnímu vybavení pokojů patří vlastní sociální zařízení se sprchou,vysoušeč vlasů, barevný televizor se SAT TV, internetové připojení zdarma, trezor. Všechny pokoje jsou nekuřácké.
 
Jednolůžkový pokoj
K základnímu vybavení pokoje patří vlastní sociální zařízení se sprchou,vysoušeč vlasů, barevný televizor se SAT TV, internetové připojení zdarma, trezor. Pokoj je nekuřácký. Orientace do zahrady.
 
 1 APARTMÁN 2+1
K základnímu vybavení apartmánu patří vlastní sociální zařízení se sprchou,vysoušeč vlasů, barevný televizor se SAT TV, internetové připojení zdarma, trezor, lednička. Obývací pokoj s jednou postelí a venkovním posezením, ložnice s manželskou postelí.V ceně kávový a čajový servis.
 
1 APARTMÁN 4+0
K základnímu vybavení apartmánu patří vlastní sociální zařízení se sprchou,vysoušeč vlasů, barevný televizor se SAT TV, internetové připojení zdarma, trezor, lednička. Obývací pokoj. Ložnice s manželskou postelí a dvěma oddělenými postelemi na mezaninu.Balkón s výhledem do zahrady. V ceně kávový a čajový servis.
U některých pokojů mpžnost dětské postýlky nebo přistýlky na vyžádání.

Fotografie Hotel Conti

Hotel Conti
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Conti

Velká mapa