Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Astory, ubytování Plzeň

Tento rodinný 4hvězdičkový hotel stojí v centru Plzně, přímo u Plzeňského Prazdroje. Hotel poskytuje ubytování v elegantních, klimatizovaných pokojích s bezplatným připojením k internetu. Tento rodinný 4hvězdičkový hotel stojí v centru Plzně, přímo u Plzeňského Prazdroje. Hotel poskytuje ubytování v elegantních, klimatizovaných pokojích s bezplatným připojením k internetu.Hotel Astory má všechny pokoje vybavené dřevěným nábytkem na míru. Najdete v nich také satelitní TV, minibar a koupelnu s fénem.Astory provozuje kavárnu, která podává nápoje a zákusky. V létě mohou hosté stolovat na zahradě.Fitness & Wellness klub, vzdálený 100m od hotelu, provozovaný partnerskou společností, nabízí na požádání saunu, parní saunu a… Více… masáže.Všechny hlavní zajímavosti města včetně pivovarského muzea a synagogy jsou v pěší vzdálenosti.Podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato oblast mezi oblíbené části destinace Plzeň.Hovoříme Vaším jazykem!

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Astory - Možnosti stravování

Hotel nabízí příjemné posezení v hotelové kavárně v přízemí hotelu. Podává se zde pravá pražená káva s domácími zákusky a dalším občerstvením.
Kavárna otevřena každý den od 09:_00 - 21:00h.

Hotel Astory - Okolí ubytování

Metropole Plzeňského kraje nabízí vše, co potřebuje návštěvník ke spokojenému pobytu: velké množství památek, muzeí, divadel, galerií, velkou zoologickou a botanickou zahradu, atraktivní rekreační místa v přírodě, možnosti pro sportovní aktivity a v neposlední řadě spoustu příležitostí k ochutnání slavného plzeňského piva.
Hotel A-Story se nachází téměř v centru města Plzně a svou polohou navazuje na hlavní tahy městem i na vlakovou a hromadnou dopravu.

Fotografie Hotel Astory

Hotel Astory
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Astory

Velká mapa