Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Vinný sklípek v Moravské Nové Vsi, ubytování Moravská Nová Ves

Vinný sklípek v Moravské Nové Vsi nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí. Kapacita sklípku je 35 osob. V případě zájmu zajistíme cimbálovou muziku, obložené mísy, večeře a podobně. Samozřejmostí je výběr z několika druhů bílých i červených vín. Mezi vína u nás vyráběné patří známé odrůdy jako Frankovka, Veltlín, Müller Thurgau, Burgundské bílé, Zweigeltrebe a další. Vinný sklípek v Moravské Nové Vsi nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí. Kapacita sklípku je 35 osob. V případě zájmu zajistíme cimbálovou muziku, obložené mísy, večeře a podobně. Samozřejmostí je výběr z několika druhů bílých i červených vín. Mezi vína u nás vyráběné patří známé odrůdy jako Frankovka,… Více… Veltlín, Müller Thurgau, Burgundské bílé, Zweigeltrebe a další.  

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 300 Kč za osobu na noc!

Vinný sklípek v Moravské Nové Vsi - Vybavení pokojů

Tereza: V přízemí se nachází stylové posezení a úložný prostor, pro jízdní kola. Schodiště vede do patra, kde se nalézá společenská místnost s kuchyní. V místnosti jsou umístěna krbová kamna, pohovka, jídelní stůl, 2 postele, barevná TV, rádio. Kuchyň je vybavena el. Vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, překapávačem na kávu, lednicí. V tomto podlaží se také nachází sociální zařízení a vstup na kryté venkovní posezení s grilem, na které navazuje travnatá, okrasná zahrádka, která zaručuje soukromí. Z toho podlaží vedou schody do podkroví se 6 postelemi a úložnými policemi.
Jakub: V společenská místnost s kuchyňkou, 2 dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením, 5 lůžkový pokoj, krytá terasa a zahrádka

Vinný sklípek v Moravské Nové Vsi - Okolí ubytování

Lokalita
Část Slovácka rozpínající se v cípu státních hranic se Slovenskem a Rakouskem, kolem Břeclavi se nazývá Podluží. Tomuto vinorodému kraji dominuje několik unikátních památek, z nichž nejznámější je Lednicko-Valtický areál. Vinné lokality jsou propojeny vinařskými cyklostezkami, které provedou milovníky cyklistiky po celém Slovácku.

Fotografie Vinný sklípek v Moravské Nové Vsi

Vinný sklípek v Moravské Nové Vsi
Zvětšit fotografii

Mapa Vinný sklípek v Moravské Nové Vsi

Velká mapa