Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


VITOM Apartments Ostrava , ubytování Ostrava

Nabízíme krásné a moderní bydlení pro bussines i volný čas v centru Ostravy. Naším cílem je zanechat v hostech skvělý pocit z jejich pobytu. Nabízíme 10 zrekonstruovaných a nově vybavených apartmánů v kvalitě superior. Všechny pokoje mají velké kuchyně s vybavením, vlastní koupelnu, plochou TV, noční stolek, manželskou postel, sedací soupravu aj. Centrum Ostravy v blízkosti s výhledem na Vítkovice. Dům leží v těsném sousedství IT centra Tieto, OC Nová Karolína a známé ulice Stodolní.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 498 Kč za osobu na noc!

VITOM Apartments Ostrava - Nabízené služby

 
 

VITOM Apartments Ostrava - Vybavení pokojů

Nově zrekonstruované apartmány s moderním nábytkem, televizí a vestavěnými skříněmi pro 1 až 4 osoby. Samostatná kuchyň se všemi spotřebiči i vybavením. Vlastní koupelna i WC.

VITOM Apartments Ostrava - Možnosti stravování

Všechny apartmány mají ve svém vybavení kompletně zařízené moderní kuchyně, ve kterých si mohou hosté pohodlně připravit celodenní stravování. Pro další gurmánské zážitky se mohou vydat do blízkého okolí - centra Ostravy, kde se nachází mnoho restaurací a dalších gastronomických zařízení. 

VITOM Apartments Ostrava - Okolí ubytování

Apartmány jsou umístěny v centru města s dobrou dostupností. Nedaleko Vítkovic i Stodolní a obchodního centra Nová Karolina.
Tramvaj – zastávka Náměstí Republiky (10 různých linek) Autobus – zastávka Náměstí Republiky nebo Senovážná (3 různé linky).

Fotografie VITOM Apartments Ostrava

VITOM Apartments Ostrava
Zvětšit fotografii

Mapa VITOM Apartments Ostrava

Velká mapa