Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Ubytování Biofarma Kobyle, ubytování Pšov

Biofarma Kobylé nedakelo Karlových Varů - dovolená v Provence a přece v Čechách. Biofarma Kobylé nedakelo Karlových Varů - dovolená v Provence a přece v Čechách. Nachází se v překrásném koutě naší vlasti, a tím je v přírodní park Horní Střela, který vás zcela jistě uchvátí nedotčenou přírodou, kde potkáte opravdu jen málo lidí. Pokud tedy hodláte strávit klidnou a ničím nerušenou dovolenou, je naše Biofarma v Kobylé ideálním místem, vhodným i pro dovolenou s dětmi.Máme pro vás připravené ubytování na nově zrekonstruovaném statku, do kterého se vejde 12 osob. Jistě Vám přijde vhod i krytý, vyhřívaný bazén s vířivkou a saunou. Večerní posezení u krbu pod pergolou naladí každou romantickou duši. Můžete se také… Více… zapojit do života farmy - pobývat mezi zvířaty, jezdit na koni anebo i pracovat. Záleží jen na Vás, co si vyberete. Milovníci cyklistiky okolo naší Biofarmy Kobylé najdou síť našich soukromých cyklotras.   Pobyty jsou vždy od soboty do soboty, nebo prodloužené víkendy, ale ty hlavně mimo sezónu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 345 Kč za osobu na noc!

Ubytování Biofarma Kobyle - Vybavení pokojů

K dispozici jsou 4 ložnice (celkem pro 12 lidí), velká společenská místnost s kuchyňským koutem a dvě koupelny.

Ubytování Biofarma Kobyle - Okolí ubytování

Bečov nad Teplou (25km) - kostel sv. Jiří, muzeum hraček a historických motocyklů, nově zrestaurovaný relikviář svatého Maura
Manětín (9 km) „barokní perla západních Čech"- nově opravený barokní zámek a s ním chodbou propojený kostel sv. Jana Křtitele, dále poutní kostel sv. Barbory.
Teplá (20 km) - děkanský kostel sv. Jiljí, sloup Nejsvětější Trojice, Klášter s druhou největší knihovnou v České republice.
Vladař (5 km) - Vrch Vladař se nachází nad pravým břehem řeky Střely a je typickou stolovou horou, jednou z výrazných dominant jižních výběžků Doupovských hor. Je chráněn jako Státní přírodní rezervace.

Fotografie Ubytování Biofarma Kobyle

Ubytování Biofarma Kobyle
Zvětšit fotografii

Mapa Ubytování Biofarma Kobyle

Velká mapa