Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pivovar Vraník, ubytování Trnava

Hledáte jedinečné a zároveň příjemné prostředí pro ubytování nedaleko Zlína, abyste si mohli do syta vychutnat své volné chvíle a krásy přírody?Jste znalcem dobrého piva a jídla. Nabízíme Vám ubytování poblíž Zlína v našem stylovém Pivovaru Vraník s možností exkurze v našem pivovaru. Pivovar Vraník nabízí ubytování v 9 pokojích a 3 apartmánech s celkem 35 lůžky,vybavených stylovým nábytkem,LCD televizí,lednicí,sociálním zařízením a bezplatným WIFI připojením.   Hledáte jedinečné a zároveň příjemné prostředí pro ubytování nedaleko Zlína, abyste si mohli do syta vychutnat své volné chvíle a krásy přírody?Jste znalcem dobrého piva a jídla. Nabízíme Vám ubytování poblíž Zlína v našem… Více… stylovém Pivovaru Vraník s možností exkurze v našem pivovaru. Obec Trnava se nachází nedaleko Zlína, města, které je úzce spojeno s naším známým a velmi úspěšným podnikatelem Tomášem Baťou. Ubytování u Zlína  v Pivovaru Vraník, disponuje velmi dobrou polohou. Z Trnavy lze totiž vyrazit na výlety nejen do Zlína,Vizovic,ale i do turisticky zajímavých oblastí Valašska či do úžasné Zoologické zahrady Lešná. Mezi další atraktivní místa v okolí lze zařadit například dostihové závodiště Slušovice,exkurze v pálenici Rudolf Jelínek, nebo přehradu a hotel Všemina. Hledáte-li klidné místo pro ubytování poblíž Zlína, Slušovic a Vizovic, pak neváhejte a navštivte Pivovar Vraník.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 450 Kč za osobu na noc!

Pivovar Vraník - Vybavení pokojů

Pivovar je nově plně zrekonstruován a nabízí v rámci ubytování 35 lůžek v 8 pokojích a 3 apartmánech. Pokoje jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem, sociálním zařízením, LCD televizí,lednicí a WIFI. Podkrovní pokoje mají klimatizaci. Hostům je k dispozici uzavřené parkoviště. Nic Vám tedy v našem ubytování nebude chybět a navíc budete ubytovaní nedaleko Zlína.

Pivovar Vraník - Možnosti stravování

Pivovar Vraník se nachází na úpatí Vizovických vrchu v turisticky zajímavém, ale zatím málo poznaném místě Valašska.Provozuje pivovar s varnou 6 hl umístěnou přímo v pivovarské restauraci. Od roku 1928 nabízí své služby a zajímavostí je, že je v rukou již čtvrté generace rodinných příslušníků. Momentálně je po kompletní rekonstrukci, ale i přesto dýchá duchem poctivé moravské hospody se svými štamgasty i atmosférou.
Pivovar a penzion nabízí kompletní ubytovací a restaurační služby v turisticky zajímavém, zatím málo poznaném místě Valašska. Pivovar s nekuřáckým salónkem nabízí 30 míst s výběrem teplé i studené kuchyně, pizz a dalšími místními specialitami.

Pivovar Vraník - Okolí ubytování

Součástí penzionu pivovarská restaurace s nabídkou specialit a pivem Vraník.Venkovní zahrádka s dětským hřištěm,tenisový kurt a salonky pro 30 a 80 osob.Stylová stodola až pro 130 osob,rádi pro Vás uspořádáme svatbu nebo jinou oslavu.Pěkné prostředí nedaleko ZOO Lešná,Slušovic,Vizovic……
 

Fotografie Pivovar Vraník

Pivovar Vraník
Zvětšit fotografii

Mapa Pivovar Vraník

Velká mapa