Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartment Karla Čapka Street , ubytování Karlovy Vary

Tyto moderní, plně vybavené apartmány s možností vlastního stravování se nachází v přízemí historické budovy, která stojí v rezidenční ulici Karla Čapka v centru Karlových Varů a jen 10 minut chůze od kolonády. Tyto moderní, plně vybavené apartmány s možností vlastního stravování se nachází v přízemí historické budovy, která stojí v rezidenční ulici Karla Čapka v centru Karlových Varů a jen 10 minut chůze od kolonády. K dispozici jsou v něm vysokorychlostní Wi-Fi. Apartmány jsou vyzdobeny historickými fotkami Karlových Varů.Za příplatek můžete v blízkosti apartmánu využít soukromé hlídané parkoviště s nepřetržitým provozem. Za příplatek lze pro hosty zajistit také dopravu na letiště.Personál hovoří těmito… Více… jazyky: v češtině, v angličtině, v ruštině.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 411 Kč za osobu na noc!

Apartment Karla Čapka Street - Vybavení pokojů

Vybavení apartmánu:satelitní programy, kabelové programy, TV s plochou obrazovkou, žehlička, žehlicí potřeby, posezení, topení, pohovka, dřevěná/parketová podlaha, skříň/šatna, sprcha, fén, toaleta, koupelna, lednička, mikrovlnná trouba, kuchyň, rychlovarná konvice, kuchyňské potřeby, trouba, varná deska, celá jednotka se nachází v přízemí.

Apartment Karla Čapka Street - Možnosti stravování

Plně vybavené apartmány s možností vlastního stravování.

Apartment Karla Čapka Street - Okolí ubytování

Muzeum Jana Bechera – Becherovka je jen pár kroků od apartmánu a k lázeňským pramenům se pěšky dostanete za 15 minut. Za 10 minut dojdete z apartmánu k bazénu s wellness centrem.Apartmán na ulici Karla Čapka stojí v blízkosti mnoha restaurací, obchodů a kaváren. Do supermarketu a na autobusovou zastávku je to od něj 80 metrů. Vlakové nádraží Karlovy Vary je 800 metrů daleko. Golfový a dostihový klub leží ve vzdálenosti 3 km. 

Fotografie Apartment Karla Čapka Street

Apartment Karla Čapka Street
Zvětšit fotografii

Mapa Apartment Karla Čapka Street

Velká mapa