Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Na Valech, ubytování Hodonín

Nově vybudovaný rodinný Penzion Na Valech, který se nachází na pěší zóně v Hodoníně, přímo v centru města, Vám nabízí luxusní ubytování v moderně zařízených pokojích hotelového typu. Ubytování je zajištěno v komfortně vybavených čtyřech pokojích a jedním apartmánem s vlastní předsíní a sociálním zařízením. Zajištění dětské postýlky je samozřejmostí. Nově vybudovaný rodinný Penzion Na Valech, který se nachází na pěší zóně v Hodoníně, přímo v centru města, Vám nabízí luxusní ubytování v moderně zařízených pokojích hotelového typu. Ubytování je zajištěno v komfortně vybavených čtyřech pokojích a jedním apartmánem s vlastní předsíní a sociálním zařízením. Zajištění dětské postýlky… Více… je samozřejmostí. Penzion Na Valech nabízí celkem 5 pokojů, z toho čtyři dvoulůžkové a jeden apartmán. Parkování pro hosty je vyhrazeno na 150 m vzdáleném parkovišti. Otevírací doba recepce od 7 h do 18h.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion Na Valech - Vybavení pokojů

Vybavení pokojů: lůžka (manželská postel nebo oddělené lůžka), televize, bezpečnostní trezor, WI-FI připojení, minibar (v ceně), varná konvice, klimatizace. Vybavení koupelny: WC, sprchový kout nebo vana, fén, exkluzivní kosmetika Nature Philosophy.

Penzion Na Valech - Okolí ubytování

Hodonín, nacházející se ve vinařské oblasti jihovýchodní Moravy, leží na pravém břehu Moravy, u státních hranic se Slovenskem. Město bývalo významným hraničním přechodem mezi oběma samostatnými republikami. Díky své nadmořské výšce se Hodonín řadí mezi nejteplejší místa České republiky. Hodonín má dlouholetou kulturní, podnikatelskou, sportovní i lázeňskou tradici.

Fotografie Penzion Na Valech

Penzion Na Valech
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Na Valech

Velká mapa