Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmány Navrátilova, ubytování Praha 1

Apartmány Navrátilova se nacházejí v samém srdci Prahy, 600 metrů od Václavského náměstí a stanice metra Můstek, 10 minut chůze od Staroměstského náměstí a 15 minut chůze do Karlova mostu. Ve všech apartmánech je k dispozici bezplatné Wi-Fi a přímo v budově je restaurace. Apartmány Navrátilova se nacházejí v samém srdci Prahy, 600 metrů od Václavského náměstí a stanice metra Můstek, 10 minut chůze od Staroměstského náměstí a 15 minut chůze do Karlova mostu. Ve všech apartmánech je k dispozici bezplatné Wi-Fi a přímo v budově je restaurace. Prostorné a moderní apartmány mají kompletně vybavenou kuchyň nebo kuchyňský kout, Wi-Fi zdarma, kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s fénem a sprchou nebo vanou. V… Více… Navrátilově ulici a okolí najdete spoustu restaurací, barů a kaváren. Garáže jsou k dispozici v blízkosti za příplatek.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Apartmány Navrátilova - Vybavení pokojů

Všechny apartmány jsou vkusně zařízené a vybavené kuchyní, sporákem, lednicí, mikrovlnkou, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, fénem, kabelovou TV, vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu zdarma, žehličkou a žehlícím prknem. Na vyžádání je k dispozici přistýlka. Na pokoj lze na vyžádání zdarma zapůjčit dětskou postýlku.
Základní cena za apartmán je pro 2 osoby. Ve čtyřpokojovém apartmá se může ubytovat až 6 hostů, ve třípokojovém 5 hostů, ve dvoupokojovém 4 hosté a ve studiu 3 hosté. Každý host navíc zaplatí pouze 100 Kč/noc. 

Apartmány Navrátilova - Možnosti stravování

Všechny apartmány mají kompletně vybavenou kuchyně nebo kuchyňský kout. V bezprostředním okolí je Vám pak k dispozici velké množství stylových restaurací, barů a kaváren. 

Apartmány Navrátilova - Okolí ubytování

Apartmány jsou v těsné blízkosti Václavského náměstí, které je moderní tepnou Prahy s řadou zábavních a nákupních možností. Díky této jedinečné poloze jsou Vám všechny významné pamětihodnosti města z apartmánů přímo na dosah. Příjemnou procházkou můžete dojít na Staroměstské náměstí s oblíbeným orlojem, na Karlův most a odtud dále až na Pražský hrad. 
Za pouhé 2 minuty odtud dojdete na zastávku tramvaje Vodičkova a do parku na Karlově náměstí. Zastávka metra Můstek, Karlovo náměstí nebo Národní třída se nachází 5 minut od apartmánů.

Fotografie Apartmány Navrátilova

Apartmány Navrátilova
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmány Navrátilova

Velká mapa