Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


penzion & restaurace Na Rychtě, ubytování Praha 4

Ubytování Na Rychtě si Vám dovoluje nabídnout nově zařízené pokoje hotelového typu. Ubytování je situováno v klidné části Prahy nedaleko od obchodního centra Chodov, tudíž i stanice metra C - Chodov s výbornou dostupností na dálníci D1 a na městský vnitřní i vnější okruh Prahy. Obchodním cestujícím i individuálním návštěvníkům nabízíme ubytování ve dvou dvoulůžkových a dvou třílůžkových pokojích. Parkování je vzdáleno 50 metrů od pensionu. Ubytování Na Rychtě si Vám dovoluje nabídnout nově zařízené pokoje hotelového typu. Ubytování je situováno v klidné části Prahy nedaleko od obchodního centra Chodov, tudíž i stanice metra C - Chodov s výbornou dostupností na dálníci D1 a na městský vnitřní i vnější… Více… okruh Prahy. Obchodním cestujícím i individuálním návštěvníkům nabízíme ubytování ve dvou dvoulůžkových a dvou třílůžkových pokojích. Parkování je vzdáleno 50 metrů od pensionu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

penzion & restaurace Na Rychtě - Vybavení pokojů

Nabízíme dva dvoulůžkové pokoje vybavené TV, minibarem, bezplatným Wi-Fi připojením s vlastním externím sociálním zařízením. Káva, čaj a minerální voda zdarma.
Dále můžeme nabídnout dva třílůžkové pokoje, které je možno uzpůsobit jak s manželskou postelí, tak i s oddělenými lůžky a přistýlkou. Pokoje jsou rovněž vybaveny TV, minibarem, bezplatným Wi-Fi připojením a vlastním sprchovým koutem s toaletou.

penzion & restaurace Na Rychtě - Možnosti stravování

Součástí ubytování je restaurace Na Rychtě, která je všem hostům plně k dispozici v rozsahu svých služeb.
V restauraci nabízíme tradiční jídla české kuchyně - přes poledne vaříme skvělé „hotovky”. Pochutnáte si zde na guláši, svíčkové, moravských vrabcích nebo tradiční čtvrteční pečené kachničce s knedlíky a se zelím.
S celkovou kapacitou 100 míst ve 3 různých místnostech jsme ideálním místem pro příjemné posezení s přáteli či rodinou nebo pro uspořádání firemního večírku.
V novém salonku (kde se přes obědy NEKOUŘÍ) je možné zajistit i svatební hostinu (Chodovská tvrz je nedaleko).
Sportovní utkání můžete u nás sledovat na plátně

penzion & restaurace Na Rychtě - Okolí ubytování

Ubytování a restaurace Na Rychtě se nachází v docházkové vzdálenosti od obchodního centra Chodov a administrativního komplexu The Park.
Nedaleko se nachází i nejvýznámnější historická památka na Jižním městě - Chodovská tvrz.
Vodní svět Jedenáctka s plaveckým bazénem a wellness centrem je vzdálený 1 km.
Ubytování a restaurace Na Rychtě se nachází 5 minut chůze od stanice metra C Chodov přímo na autobusové zastávce Chodovská tvrz.
Výborná dostupnost autem na dálnici D1, vnější i vnitřní okruh Prahy. 
Centrum Prahy je snadno dostupné metrem i vozem.

Fotografie penzion & restaurace Na Rychtě

penzion & restaurace Na Rychtě
Zvětšit fotografii

Mapa penzion & restaurace Na Rychtě

Velká mapa