Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Villa Andy, ubytování Praha 5

Villa Andy se nachází v malebné části Praha 5, v malé vilové čtvrti v blízkosti filmové ateliéry Barrandov. Má dobré a rychlé dopravní spojení veřejnou městskou dopravou - hotel se nachází 8 minut chůze nejbližší tramvajové zastávky, cesta do centra města trvá jen 25 minut. Villa Andy nabízí ubytování v 16 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. K dokonalému odpočinku je v našem hotelu Villa Andy k dispozici půjčovna aut, praní a žehlení prádla. Nabízíme rovněž zajištění výletů nejen po Praze, ale i po celé České republice. Před hotelem se nachází parkoviště pro osobní vozidla a autobus.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Villa Andy - Vybavení pokojů

Každý pokoj má LCD TV, sprchový kout, WC, WI-FI

Villa Andy - Možnosti stravování

Nabízíme Vám možnost kontinentální snídaně – čerstvé pečivo, máslo, marmeládu, cereálie, uzeniny, sýry, studený a horký nápoj.
Pro potřeby hostů je v hotelu k dispozici vlastní hotelová restaurace s výbornou českou kuchyní a pokrmy našeho šéfkuchaře zůstanou jedním z nejvýraznějších dojmů z Vaší cesty.

Villa Andy - Okolí ubytování

K nejbližší zastávce tramvaje dojdete asi za 8 minut a za dalších 25 minut už budete vystupovat v centru Prahy. Přímá linka odtud staví i u hlavního vlakového nádraží. Letiště Václava Havla je vzdálené cca 15 kilometrů..

Fotografie Villa Andy

Villa Andy
Zvětšit fotografii

Mapa Villa Andy

Velká mapa