Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Design Hotel Neruda , ubytování Praha 1

Navštivte Prahu a prožijte nazapomenutelný pobyt v Design Hotelu Neruda nacházejícím se jen pár kroků od Pražského Hradu. Našim cílem je Vaše maximální pohodlí a osobní přístup. Vyzkoušejte jedinečnou atomosféru designového hotelu v místě, kde kdysi bydlel známý český spisovatel Jan Neruda. Proč vybrat právě náš hotel? Umístění hotelu v historickém srdci Prahy přímo pod Pražským hradem Snídaně v ceně  Kryté parkování poblíž WI-FI zdarma Guest Relation Manager zajistí maximální pohodlí během pobytu Překvapení po příjezdu na pokoji Hotelová relaxační zóna (sauna, whirlpool, masáže) Zrelaxujte a uvolněte tělo i mysl v privátní relaxační zóně Hotelu Neruda (sauna + whirlpool - 40EUR/noc). Nutná rezervace předem. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Design Hotel Neruda - Nabízené služby

Zůstaňte 2 noci a dostaňte 5% slevu Zůstaňte 3 noci a více a získejte 15% slevu

Design Hotel Neruda - Vybavení pokojů

Moderní interiér s klasicistními prvky byl navržený známým architektem Bořkem Šípkem a designérkou Barborou Škorpilovou. Design Hotel Neruda nabízí dva styly pokojů - Designové pokoje ideální pro hosty, kteří ocení starožitný nábytek, orientální koberce, ručně malované dlaždice a prosklené stěny v koupelně a velmi útulné Standardní pokoje, u kterých hosté zaručeně ocení pohodlí a funkčnost. Výběr záleží na Vašich preferencích.

Design Hotel Neruda - Možnosti stravování

PRAGUE CHOCOLATE CAFÉ & BISTRO
Zastavte se po dlouhém dni plném turistiky a památek na výbornou kávu, kvalitní horkou čokoládu a domácí zákusky nebo další zdravé, chutné a čerstvé speciality. Jsme tu pro Vás každý den!

Design Hotel Neruda - Okolí ubytování

Design Hotel Neruda se nachází v Nerudově ulici na Malé Straně v Praze. Tato ulice vede z horní části Malostranského náměstí přímo k Pražskému hradu a kdysi bývala součástí Královské cesty linoucí se od Karlova Mostu až k Pražskému hradu. Nejznámějšími památkami nacházejícími se v blízkosti Design Hotelu Neruda je právě Pražský hrad, Katedrála sv. Víta, Loreta, Petřínská rozhledna, Karlův most a Josefov.

Fotografie Design Hotel Neruda

Design Hotel Neruda
Zvětšit fotografii

Mapa Design Hotel Neruda

Velká mapa