Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL DUKLA, ubytování Vyškov

Levné a pohodlné ubytování v hotelu Dukla naleznou návštěvníci Vyškova nedaleko centra tohoto jihomoravského okresního města. Hotel Dukla zajistí svým hostům kvalitní ubytování v 76 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a rádiem. Hostům dlouhodobě ubytovaným nabízíme možnost smluvních cen. Hotel Dukla zajistí svým hostům kvalitní ubytování v 76 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a rádiem. Hostům dlouhodobě ubytovaným nabízíme možnost smluvních cen. Náš hotelový restaurant potěší všechny labužníky širokou škálou klasických i bezmasých pokrmů, specialitami italské kuchyně a… Více… pestrým výběrem moučníků a míchaných salátů. Hotel disponuje také prostorným sálem pro 150 osob, vhodným pro pořádání předváděcích akcí, školení, firemních oslav, narozenin, pohřebních či svatebních hostin. K příjemnému posezení poslouží návštěvníkům i naše pivnice, vinárna a bar. Zatímco pánové v letních měsících rádi posedí na naší letní zahrádce, dámy mohou využít služeb zdejšího kadeřnictví nebo solária. Kvalitní WiFi připojení k dispozici.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

HOTEL DUKLA - Vybavení pokojů

V jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí. Celkem máme k dispozici 76 pokojů se 114 stálými lůžky, maximální počet lůžek včetně přistýlek je 182. Apartman pro 4 osoby je pro dva dospělé a 2 děti.

HOTEL DUKLA - Možnosti stravování

Nabízí speciality z vepřového, hovězího a kuřecího masa. Dále bezmasé pokrmy a výborné saláty, moučníky a zmrzlinu, speciality italské kuchyně jako jsou těstoviny s různými druhy omáček a pizza.

HOTEL DUKLA - Okolí ubytování

Zastávka: 30 m Autobusové nádraží: 1000 m Centrum: 1000 m Vlakové nádraží: 1000 m

Fotografie HOTEL DUKLA

HOTEL DUKLA
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL DUKLA

Velká mapa