Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Plzeň, ubytování Plzeň

Hotel se nachází v centru Plzně, cca. 5 minuty pěší chůze od historického náměstí. Autobusové nádraží je vzdáleno 10 minut, vlakové je pěšky cca. 25 minut. Zastávky MHD jsou v bezprostřední blízkosti hotelu. Dobrá dopravní dostupnost ze všech příjezdových směrů. Nabízíme certifikované 3hvězdičkové pokoje, z nichž každý má svou zvláštní atmosféru a jedinečný design. Dvoulůžkové pokoje máme k dispocizi ve variantě DOUBLE/ TWIN (dle přání hosta). Při rezervování uveďte prosím, kterému typu dáváte přednost. Všechny pokoje disponují sprchovým koutem a WC, vysokorychlostní internet WiFi a LAN, k dispozici kabelová televize a satelit. Hotel nabízí certifikované služby *** hotelu, vysokorychlostní Internet zdarma,… Více… parkování, garáže, restauraci, bar, prádelnu pro hosty, kancelářské služby atd. Předností je uzavřené hotelové parkoviště hlídané kamerovým systémem. Parkování v centru města pro hotelové hosty zdarma! Útulná restaurace, příjemné prostředí, kvalifikovaný personál Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Sprchový kout na pokoji Satelit na pokoji Přístup veřejnou dopravou

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 618 Kč za osobu na noc!

Hotel Plzeň - Nabízené služby

Výhodné nabídky formou balíčku. K ubytování vouchery do restaurace za výhodnou cenu.

Hotel Plzeň - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízení (sprcha, WC), kabelovou televizí, satelit. WiFi, Lan na pokoji zdarma. Prostorné světlé pokoje, plně vybavené pro Váš bezstarostný pobyt.

Hotel Plzeň - Možnosti stravování

Hotel disponuje menší útulnou restaurací, restaurace se dělí na dvě místnosti - salonek a bar, celková kapacita cca 50 osob. Nabízíme výběr jídel z české i mezinárodní kuchyně. Po jídle si můžete dát sladký domácí dezert k výborné kávě Segafredo. Nabízíme také room service.

Hotel Plzeň - Okolí ubytování

Hotel Plzeň*** se náchází v centru města. Všechny aktivity máte v dosahu 10 minut pěší chůze. Spoustu restaurací, barů, kino, divadlo Spolupráce s mnoha partnery pro tyto aktivity: Adrenalin, Outdoor, Relax, Romantika a Rodina - formou výhodných balíčků
GPS: N49°44'48" E13°22'13" Výborná dopravníí dostupnost jak vlastním vozem, tak autobusem či vlakem. Po předchozí domluvě Vás rádi vyzvedneme na nádraží (autobus, vlak) či na letišti.

Fotografie Hotel Plzeň

Hotel Plzeň
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Plzeň

Velká mapa