Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion a Apartmány Houda Bouda, ubytování Boží Dar

Penzion a Apartmány Houda Bouda se nachází v oblasti Krušných hor v obci Boží Dar a nabízí komfortně zařízené, prostorné 2 – 6 lůžkové pokoje. Penzion a Apartmány Houda Bouda se nachází v oblasti Krušných hor v obci Boží Dar a nabízí komfortně zařízené, prostorné 2 – 6 lůžkové pokoje  s vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem a WiFi internetovým připojením. Výhodná poloha v centru Božího Daru, se snadnou dostupností lyžařských areálů i běžeckých stop. Klidné prostředí, domácí atmosféra, celý penzion je kompletně nekuřácký. V ceně ubytování v penzionu je zahrnuta snídaně (aparmán Snídaně 70,-/osoba/noc), na přání lze doobjednat polopenzi. Pro vaše malé cestovatele zajistíme dětskou… Více… postýlku, židličku, vaničku a nočník. Rádi přivítáme také vaše čtyřnohé kamarády. Prostory penzionu lze využít k pořádání teambuildingových pobytů, firemních seminářů, školních výletů, sportovních akcí a soustředění, oslav či nejrůznějších rodinných setkání.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 407 Kč za osobu na noc!

Penzion a Apartmány Houda Bouda - Vybavení pokojů

Houda Bouda poskytuje ubytování v pokojích se satelitní TV a vlastní koupelnou, ve studiovém apartmánu je navíc plně vybavená kuchyň a posezení.

Penzion a Apartmány Houda Bouda - Možnosti stravování

V ceně ubytování v penzionu je zahrnuta snídaně (aparmán Snídaně 70,-/osoba/noc) na přání lze doobjednat polopenzi.

Penzion a Apartmány Houda Bouda - Okolí ubytování

V bezprostřední blízkosti penzionu najdete ski areály Neklid a Novako, mnoho kilometrů pravidelně udržovaných běžeckých stop a tras pro pěší túry i cykloturistiku.

Fotografie Penzion a Apartmány Houda Bouda

Penzion a Apartmány Houda Bouda
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion a Apartmány Houda Bouda

Velká mapa