Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Fojtství, ubytování Olomouc

Penzion Fojtství na Svatém Kopečku u Olomouce je situován v historickém objektu bývalého fojtství. Penzion Fojtství na Svatém Kopečku u Olomouce je situován v historickém objektu bývalého fojtství. Pro hosty penzionu je k dispozici bezplatné parkoviště v areálu, který se na noc zavírá a zvyšuje se tak bezpečnost pro váš vůz. V celém objektu je bezplatné Wi-fi připojení k internetu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 450 Kč za osobu na noc!

Penzion Fojtství - Vybavení pokojů

1x dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, koupelna s vanou, WC; vybavení: LCD TV, WI-FI internet, společné dvoulůžko s možností rozdělení, třetí samostatná postel, výhled do zahrady, koupelna s vanou a WC.
2x čtyřlůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, WC; vybavení: LCD TV, WI-FI internet, společné dvoulůžko s možností rozdělení, třetí a čtvrtá dvoupatrová postel, výhled do zahrady, koupelna se sprchovým koutem a WC.
2x apartmán se dvěma pokoji a obývacím pokojem, koupelna s vanou, WC; vybavení: WI-FI internet, tři pokoje, 1. pokoj společné dvoulůžko s možností rozdělení, 2. samostatné lůžko a dvojpatrová postel, 3. obývací pokoj s možností přistýlky, koupelna s vanou a WC.

Penzion Fojtství - Možnosti stravování

Snídaně podávaná formou bufetu.

Penzion Fojtství - Okolí ubytování

Penzion je snadno dostupný vlastním vozem, který lez parkovat přímo u objektu na hlídaném parkovišti.

Fotografie Penzion Fojtství

Penzion Fojtství
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Fojtství

Velká mapa