Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Comfort Hotel Olomouc Centre, ubytování Olomouc

Comfort Hotel Olomouc Centre *** je situován na ulici Wolkerova v Olomouci, která je vstupní branou do centra města a nabízí 89 pokojů. Comfort Hotel Olomouc Centre *** je situován na ulici Wolkerova v Olomouci, která je vstupní branou do centra města a nabízí 89 pokoj Hotel se nachází 7 minut pěší chůze od historického centra města a nabízí bezpečné, bezproblémové a hlídané parkoviště s kapacitou 50 míst pro své hosty. Pro svá obchodní jednání, školení, semináře, předváděcí akce, svatby či jiné podobné příležitosti má pro Vás ibis Olomouc Centre připraveno 5 konferenčních salónků, 3 z nich propojitelné (s maximální kapacitou 150 osob) s výškou stropu 3,3 metrů, které nabízí kromě denního světla, klimatizace,… Více… také kompletní technické vybavení. S námi je pořádání akcí snadné.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Comfort Hotel Olomouc Centre - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybavenýy plochými TV, telefonem, klimatizací a WiFi internetem zdarma, z nichž 47 pokojů je typu Twin, 26 Double, 12 Superior, 3 Deluxe pokoje a 1 pokoj pro tělesně postižené.
Cena je za pokoj a noc vč. bufetové snídaně, WiFi, DPH.
Cena nezahrnuje místní poplatek stanovený vyhláškou, který je hrazen nad rámec ceny ubytování ve výši 21 Kč za osobu a noc.

Comfort Hotel Olomouc Centre - Okolí ubytování

Letadlem
letiště Praha Ruzyně: 300 km letiště Brno Tuřany: 70 km
Vlakem
stanice Olomouc Hlavní nádraží je vzdálena 3 km a leží na železniční trase Praha – Ostrava, kterou obsluhují vlaky Pendolino a Regiojet
Automobilem
Exit číslo 267, směr centrum po silnici E462/R46 do ulice Wolkerova
Městská hromadná doprava
tramvaje číslo 1, 4, 6 zajištují pravidelnou hromadnou dopravu z hlavního nádraží na zastávku Wolkerova

Fotografie Comfort Hotel Olomouc Centre

Comfort Hotel Olomouc Centre
Zvětšit fotografii

Mapa Comfort Hotel Olomouc Centre

Velká mapa