Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Residence Spalena , ubytování Praha 1

Vítejte v Hotelu Residence Spalena ***! Nově zrekonstruované prostory hotelu Velvet, nacházejícího v samém srdci Prahy, nabízí hostům ubytování ve 23 moderních a zcela nových apartmánech. Každý apartmán, mimo jiné je vybaven kuchyňskou linkou se sporákem, mikrovlnkou, ledničkou, pračkou, LCD a satelitní televizi, zdarma je WI-FI a přistýlka. Nově zrekonstruované prostory hotelu Velvet, nacházejícího v samém srdci Prahy, nabízí hostům ubytování ve 23 moderních a zcela nových apartmánech. Každý apartmán, mimo jiné je vybaven kuchyňskou linkou se sporákem, mikrovlnkou, ledničkou, pračkou, LCD a satelitní televizi, zdarma je WI-FI a přistýlka. Svým hostům hotel nabízí každodenní úklid, zapůjčení fénů, elektrických konvic a… Více… nádobí zdarma, možnost objednávky exkurzí, taxi a letenek. Recepce je pro hosty otevřená každý den od 8:00 do 23:00. Personál mluví anglicky, rusky a česky, a rád zodpoví na veškeré otázky. Hotel se nachází 5 minut pěšky od nejslavnějších pražských památek. Vedle se nachází stanice metra a tramvaje Narodni Trida, nákupní centra a obrovský počet nejrůznějších kaváren, barů a restaurací. Přímo u hotelu jsou pro zákazníky vyhrazená místa pro parkování  - během dne za poplatek, v noci zdarma. Výtah je součástí budovy.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Residence Spalena - Nabízené služby

Zařízení pokojů:
  Kuchyňská linka
  Pračka
  WiFi
  LCD a satelitní televize
Každodenní úklid
Přistýlka
Výtah
Objednávka exkurzí, taxi a letenek

Hotel Residence Spalena - Vybavení pokojů

Hotel Velvet nabízí pouze 23 apartmánů, 11 apartmánů typu twin standart, 9 pokojů double standart, 2 apartmány se dvěmi pokoji typu superior pro 5 osob a jeden dvoupodlažní apartmán superior s výhledem na Pražský hrad.
Hlavním našim cílem je vytvořit pro hosty útulnou atmosféru a prostředí maximálního komfortu, a také nabízet služby na nejvyšší úrovni za přijatelnou cenu.
Každý pokoj je vybaven vlastní kuchyňskou linkou, pračkou, LCD a satelitní televizi, WiFi a přistýlkou zdrama.

Hotel Residence Spalena - Okolí ubytování

Hotel Residence Spalena *** se nachází v samém srdci Prahy a 5 minut pěšky od nejslavnějších pražských památek: Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Karlovo náměstí, nábřšží, Národní divadlo a další, které najdete v okolí 500 m. V okolí 50 m se nachází nákupní centry, spousta restaurací, kaváren a barů, stanice metra a tramvaje Narodni Trida. Přímo u hotelu jsou pro zákazníky vyhrazená místa pro parkování  - během dne za poplatek, v noci zdarma.
V okolí 50 m se nachází stanice metra a tramvaje Narodni Trida.

Fotografie Hotel Residence Spalena

Hotel Residence Spalena
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Residence Spalena

Velká mapa