Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Chata Zátiší , ubytování Malá Morávka

Chata Zátiší je tradiční lyžařská a turistická chata přímo u sjezdovky a turistických tras v čisté přírodě Jeseníků pod horou Praděd. Nachází se na konci horské vesničky Malá Morávka - Karlov pod Pradědem na tichém místě u lesa. Sedačková lanovka a sjezdovky jsou přímo u chaty. V chytě naleznete pohodlné ubytování a restauraci. Wi-Fi připojení zdarma.  Chatu Zátiší najdete v malebném údolí Hrubého Jeseníku v CHKO Jeseníky 750 m.n.m. Malá Morávka - Karlov pod Pradědem, které je již po dlouhá desetiletí vyhledávaným střediskem pro aktivní odpočinek během celého roku. Užijete si zde lyžování, snowboarding, běžky, sněžnice nebo skialpinismus v zimě a cyklistiku, turistiku či houbaření v letní sezóně na jednom z… Více… nejčistších ovzduší v Evropě. Pokud hledáte příjemné a pohodové prostředí pro rodinnou dovolenou, lyžařský kurz, školu v přírodě, sportovní soustředění, nebo firemní akci, u nás jste na té správné adrese. Chata Zátiší má k dispozici vlastní parkoviště, saunu, stolní tenis, restauraci a skibar. Hostům nabízíme také úschovnu lyží, krb, venkovní ohniště i letní terasu. Chata Zátiší Vám nabízí ideální prostředí pro uspořádání teambuildingů, firemních akcí či oslav v krásném prostředí Jeseníků. Rádi pro Vás zajistíme program na míru a pro rodinnou klientelu jsme schopni zajistit různé aktivity od návštěvy aquaparku po jízdu na koních. Nebojte se zeptat našich recepčních!

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Chata Zátiší - Vybavení pokojů

Chata zátiší nabízí ubytování v různých pokojích s celkovou kapacitou přes 70 lůžek. K dispozici jsou pokoje se společným sociálním zařízením (na pokojích je umyvadlo s teplou a studenou vodou, k dispozici je dostatek společných sprch a WC, dostatek teplé vody je vždy samozřejmostí), 5-ti lůžkový pokoj s vlastní sprchou a 3 třílůžkový apartmán se sprchou a WC. V prostorách chaty je bezplatné Wi-Fi připojení.  

Chata Zátiší - Možnosti stravování

Chata Zátiší disponuje nově zrekonstruovanou restaurací, kde si můžete vychutnat klasické lokální speciality, ale i evergreeny světové kuchyně. Restaurace je otevřena od 11.00 do 22.00 hodin a v letních měsících si můžete posedět na letní terase. Pro naše hosty zajišťujeme jak pobyty se snídaní tak polopenzi. Pro školní a skupinové pobyty zajišťujeme 5 jídel denně a samozřejmě i celodenní pitný režim. Pro Vaše akce a oslavy zajistíme rauty, venkovní grilování nebo třeba pečené sele. 

Chata Zátiší - Okolí ubytování

Od jara do podzimu je v okolí chaty Zátiší mnoho možností pro relaxaci uprostřed Jeseníků. Navštívit můžete například horu Praděd, Karlovu Studánku nebo se vydat na výlet k přečerpávací elektrárně Dlouhé Stráně. V okolí hotelu jsou cyklotrasy i trasy pro in-line bruslaře (1,5 km od chaty je osvětlený okruh). V okolních lesích se můžete projít, zaběhat si nebo zkusit oblíbený nordic walking. V zimní sezóně hosté jistě ocení sjezdovku přímo u chaty - dvousedačková lanovka Olomoučák, dále pak středisko SKI KARLOV, ve kterém je 12 různých sjezdovek. V okolí je také mnoho tras pro běžkaře.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Chata je dobře dostupná autem, přímo u objektu je pro hosty k dispozici bezplatné parkoviště. Nedaleko chaty je také autobusová zastávka (Malá Morávka, Karlov, garáž).

Fotografie Chata Zátiší

Chata Zátiší
Zvětšit fotografii

Mapa Chata Zátiší

Velká mapa