Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Privat U Jindrů, ubytování Abertamy

Privat U Jindrů se nachází v centru historického městečka Abertamy v jednom z nejstarších stavení, které právě prošlo pečlivou rekonstrukcí. Privat U Jindrů se nachází v centru historického městečka Abertamy v jednom z nejstarších stavení, které právě prošlo pečlivou rekonstrukcí. Dům z roku 1792 byl citlivě modernizován a nabízí ubytování s moderním standardem nedaleko právě otevřeného lyžařského areálu Plešivec a běžkařských stop. Možnost využití plně vybavené kuchyně, společenská místnost, parkování přímo u dobmu zdarma, vytápěná lyžárna s úložným prostorem, WiFi, TV.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 450 Kč za osobu na noc!

Privat U Jindrů - Vybavení pokojů

Ubytování nabízíme v moderně vybavených pokojích s vlastní koupelnou - 2x dvoulůžkový pokoj (možnost přistýlky dvě lůžka), 1x čtyřlůžkový pokoj (dvě oddělené ložnice).

Privat U Jindrů - Možnosti stravování

V centru horského městečka Abertamy je několik restaurací.

Privat U Jindrů - Okolí ubytování

V centru horského městečka Abertamy je několik restaurací, obchodů, infocentrum a autobusová zastávka. V okolí jsou naučné stezky na téma historie a hornictví Abertam. Z nedalekého vrcholu Plešivec se můžete rozhlédnout po malebné krajině, posilnit se v místní restauraci s výbornou kuchyní, či si užít trochu vzrušení v lanovém parku, které nabízí mnoho atrakcí i pro děti.
Pro lyžaře je připraveno několik lyžařských areálů. Nejblíže leží jeden z největších a zcela nově vybudovaný Ski areál Plešivec (300m). 3 km vzdálené lyžařské středisko Pernink nabízí tratě vhodné hlavně pro začátečníky a rodiny s dětmi. Ve zhruba 15 km vzdálených lyžařských střediscích Boží Dar, Klínovec a Oberwiesenthal najdou vyžití i náročnější lyžaři. Pro běžkaře okolní obce upravují přibližně 80 km běžeckých stop protínající nejhezčí kouty Krušných hor.
Privat je snadno dostupný vlastním vozem, který lze parkovat přímo u objektu.

Fotografie Privat U Jindrů

Privat U Jindrů
Zvětšit fotografii

Mapa Privat U Jindrů

Velká mapa