Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Günther Schänke, ubytování Boží Dar

Pension Gunter Schanke nabízí příjemné ubytování v rodinném pensionu v horském městečku Boží Dar,Který je svojí nadmořskou výškou 1028m n.m. nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě. Pension Gunter Schanke nabízí příjemné ubytování v rodinném pensionu v horském městečku Boží Dar,Který je svojí nadmořskou výškou 1028m n.m. nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě. Rodinný pension s restaurací a celoročním provozem se nachází na náměstí v centru Božího Daru nedaleko skiareálu Novako a běžeckých tratí. Nabízíme ubytování v 5 zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích s přistýlkou vlastním WC a sprchou s celkovou kapacitou 15 lůžek.Pokoje jsou vybaveny Tv a Wifi připojením k internetu.V patře je… Více… společenská místnost s možností posezení.V restauraci je připraveno mnoho dobrot z české a mezinárodní kuchyně a každé ráno připravena bohatá snídaně,též možnost objednávky polopenze.Parkování je zajištěno přímo před pensionem a v letních měsících možnost posezení na venkovní útulné terase..Pension je připraven poskytnout ubytování rodinám s dětmi. Celý objekt je nekuřácký.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Pension Günther Schänke - Vybavení pokojů

Nabízíme ubytování v 5 zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích s přistýlkou vlastním WC a sprchou s celkovou kapacitou 15 lůžek.Pokoje jsou vybaveny Tv a Wifi připojením k internetu.

Pension Günther Schänke - Možnosti stravování

V restauraci je připraveno mnoho dobrot z české a mezinárodní kuchyně a každé ráno připravena bohatá snídaně,též možnost objednávky polopenze.

Pension Günther Schänke - Okolí ubytování

Milovníkům zimních sportů můžeme doporučit čtyři lyžařské areály - Novako vhodné pro začátečníky a možností snowtubingu i večerního lyžování,Neklid pro pokročilé lyžaře a pokud si přejete náročnější lyžování vydejte se na Klínovec,nejvyžší horu Krušných hor 1244m n.m. vzdálený 2 km od Božího Daru(Ski Bus).
Další možností je Krušnohorská magistrála (cca80km),kde jsou běžecké tratě propojeny s okruhy v SRN.V případě že nevlastníte lyžařskou nebo běžeckou výzbroj,lze vypůjčit v půjčovnách Božího Daru.
Pokud si vyberete čas svého odpočinku od jara do podzimu,je zde možnost pěší turistiky a jízdy na horských kolech po vyznačených cestách,velkou předností je snadná dostupnost horských vrcholů.Hrajete-li tenis i zde máte možnost pronajmutí kurtu,nebo návštěva bazénu v hotelu Thermal v Karlových Varech nebo Potůčkách.Nelze opomenout krátkou vzdálenost s lázeňským městem Karlovy Vary,Františkovy a Mariánské Lázně a Kláštercem nad Ohří (Aquapark)a dalšími zajímavými místy.
Penzion je snadno dostupný vlastním vozem, který mohou ubytovaní hosté parkovat přímo u objektu.

Fotografie Pension Günther Schänke

Pension Günther Schänke
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Günther Schänke

Velká mapa