Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Balbín, ubytování Praha 2

Hotel BALBÍN se nachází v bezprostředním centru Prahy asi 300 metrů od Václavského náměstí a Národního muzea. Hotel BALBÍN se nachází v bezprostředním centru Prahy asi 300 metrů od Václavského náměstí a Národního muzea. Nadstandardně vybavené pokoje jsou situovány v horních poschodích historické městské budovy z 19. století. K dispozici je výtah. V penzionu je anglicky mluvící personál, který vám ochotně poskytne turistické informace nebo zarezervuje vybranou službu, a internet zdarma.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Balbín - Nabízené služby

Při pobytu na dva a více dní transfer z letiště zdarma.

Hotel Balbín - Vybavení pokojů

Penzion nabízí 16 nadstandardně vybavených pokojů a bezplatnou WiFi síť pro připojení k internetu. Pokoje jsou nekuřácké, funkčně zařízené a nabízejí vlastní koupelnu a satelitní TV.

Hotel Balbín - Možnosti stravování

Součástí ceny ubytování je snídaně. V blízké okolí hotelu se nachází celá řada restauračních zařízení.

Hotel Balbín - Okolí ubytování

Penzion Balbín se nachází v bezprostředním centru Prahy asi 300 metrů od Národní opery a Václavského náměstí, které lze považovat za pražské kulturní i obchodní centrum. Jeho dominantou je socha sv. Václava - symbol české státnosti. V horní části Václavského náměstí se nachází Národní muzeum, kde je vystaveno několik stálých expozic i aktuálních výstav. Příjemnou procházkou se z penzionu za 30 minut dostanete přes Václavské náměstí, Staroměstské náměstí s Orlojem, Židovskou čtvrť a Karlův most až naPražský hrad nebo přes Národní třídu k Národnímu divadlu. Na opačnou stranu dojdete za chvíli pěšky na náměstí Míru, kde se tyčí k nebi chrám svaté Ludmily. O něco dále, na náměstí Jiřího z Poděbrad, se nachází moderní římskokatolický kostel Nejsvětějšího Srdce Páně. Za trochou klidu a relaxace můžete vyrazit do nedalekých Riegrových sadů. V okolních uličkách najdete spoustu restaurací a barů, kde se nejenom dobře najíte, ale i pěkně pobavíte. Za zkoušku stojí např. restaurace U sádlů, Balbínova poetická hospůdka, pub Pastička, italská restauraceAromi nebo restaurace Ztráty & Nálezy. Chcete-li vidět celou Prahu z výšky jak na dlani, navštivte nedalekou Žižkovskou věž s vyhlídkou a restaurací.
Téměř přímo u hotelu se nachází stanice metra Muzeum.

Fotografie Hotel Balbín

Hotel Balbín
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Balbín

Velká mapa