Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotelové pokoje Kolčavka, ubytování Praha 9

Hotelové pokoje Kolčavka se nachází na Praze 9. Nabízíme 4 dvojlůžkové pokoje. Jeden z pokojů disponuje manželskou postelí s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní koupelnu a toaletu. Přímo v objektu se nachází minipivovar Kolčavka. Nabízí kvalitní kuchyni a několik druhů řemeslných piv.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 500 Kč za osobu na noc!

Hotelové pokoje Kolčavka - Vybavení pokojů

Nabízíme 4 dvojlůžkové pokoje. Jeden z pokojů disponuje manželskou postelí s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní koupelnu a toaletu. 

Hotelové pokoje Kolčavka - Možnosti stravování

Přímo v domě Nad Kolčavkou se nachází minipivovar Kolčavka, který nabízí kvalitní kuchyni a několik druhů řemeslných piv.

Hotelové pokoje Kolčavka - Okolí ubytování

Hotelové pokoje Kolčavka se nachází v blízkosti centra hlavního města Prahy. Ubytovaní hosté tak mají snadný přístup ke všem službám, které budou během svého pobytu potřebovat.
Autem odbočit ze Sokolovské u Komerční banky do ulice Podvinný mlýn, první doleva do ulice Kovanecká a pak první doprava do ulice Nad Kolčavkou. Pěšky: Nejlépe se k nám pěšky dostanete ze zastávky metra B Palmovka. Vystoupíte na stranu odjezdu autobusů směr Prosek půjdete po levém chodníku po ul. Na Žertvách směrem k modrému viaduktu, pod viaduktem se chodník stočí doleva a cca po 200m dorazíte k podchodu a na druhé straně najdete hospodu.

Fotografie Hotelové pokoje Kolčavka

Hotelové pokoje Kolčavka
Zvětšit fotografii

Mapa Hotelové pokoje Kolčavka

Velká mapa