Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Harrachovská Hacienda, ubytování Harrachov

Harrachovská Hacienda se nachází v klidné lokalitě v blízkosti Harrachovského centra a čtyřsedačkové lanovky na Čertovu horu. Penzion nabízí ubytování v patnácti vkusně vybavených pokojích s kapacitou až 53 lůžek. Restaurace je přístupná pouze hotelovým hostům a nabízí kromě snídaňového bufetu, možnost večeří (po předchozím objednání) nebo večerní posezení. Hosté mohou využít relax point s finskou saunou, Kneippovou kúrou a odpočinkovou místností s náladovým světlem. Penzion disponuje vytápěnou lyžárnou pod uzamčením, kde je možnost v létě uschovat kola. Parkování zdarma před objektem. TV-SAT a WIFI zdarma. Veškeré prostory pensionu jsou nekuřácké.  Hledáte pohodu a klid s komfortem dosahu služeb? Navštivte… Více… pension Harrachovská Hacienda, který Vás nadchne svojí příjemnou atmosférou. 15 dvou až pěti lůžkových pokojů s celkovou kapacitou 53 lůžek je vybaveno luxusním rustikálním nábytkem z masivního přírodního dřeva, TV-SAT, fén, WC a sprcha na pokojích. Wifi v celém pensionu zdarma. V objektu je k dispozici restaurace pro bufetové snídaně a večeře (předem na objednávku) nebo večerní posezení, vstupní místnost s křesílky a vytápěná lyžárna se sušárnou pod uzamčením (v létě zde možnost odkládání kol). Děti vítány - nabízíme k zapůjčení zdarma postýlku, vaničku, stupínky k umyvadlům, nočník. V restauraci k dispozici vysoká židle. Vstup do objektu je bezbariérový. Pension disponuje i jedním bezbariérovým pokojem. Snídaně formou švédského stolu v ceně. Relax point - finská sauna, Kneippova kúra, relaxační místnost s náladovým světlem za poplatek. Možnost zapůjčení županů. Praní prádla za poplatek. Parkování u domu zdarma. Kouření zakázáno v celém objektu. Příplatek za 1 noc - +15% Příplatek za psa/noc - 200 Kč  Sauna - 200 Kč/os./1,5 hodina Zapůjčení županu - 50 Kč/os. Zapůjčení koloběžek - 150 Kč/půlden, 200 Kč/den Praní prádla - 150 Kč/pračka

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 728 Kč za osobu na noc!

Harrachovská Hacienda - Nabízené služby

Slevy pro naše hosty: 100% - děti do 3 let bez nároku na lůžko (zapůjčení dětské postýlky včetně povlečení je po předchozí domluvě zdarma), 30% - na ubytování pro děti 3 – 12 let
Zdarma pro naše hosty: parkoviště u objektu, hotelový textil, Wi-fi internet, TV SAT

Harrachovská Hacienda - Vybavení pokojů

Pension nabízí 15 2-5 lůžkových pokojů (včetně bezbariérového pokoje). Pokoje jsou vybaveny luxusním rustikálním nábytkem z masivního přírodního dřeva, TV-SAT, fén, WC a sprcha na pokojích. Většina pokojů s balkonem. K dispozici hotelový textil. Vstup do objektu je bezbariérový.  

Harrachovská Hacienda - Možnosti stravování

V objektu jsou k dispozici prosvětlené stravovací prostory pro podávání bufetové snídaně. Restaurace nabízí večeře po předchozí objednávce. V letních měsících možnost posezení na terase. Kontinentální snídaně formou švédského stolu je zahrnuta v ceně. Prostory restaurace jsou ideální i pro konání rodinných oslav nebo firemních akcí, hosté penzionu je mohou také využít jako společenskou místnost. 

Harrachovská Hacienda - Okolí ubytování

Klidná, strategická poloha v Harrachově, pouhých 5 minut od centra města a lanovky na Čertovu horu. Lyžařský areál nabízí pět sjezdovek všech obtížností, včetně dětské sjezdovky Hilbert. Penzion se nachází v bezprostřední blízkosti běžkařských tratí a cyklostezek. Harrachov nabízí kvalitní sportovní a rekreační vyžití po celý rok svým návštěvníkům všech věkových kategorií - pět upravených sjezdovek všech úrovní, snowpark, lanová dráha, kilometry běžkařských tratí, bobová dráha, přírodní koupaliště, Vertical park, Monkey park, tandemové létání, jízda na koních, minigolf, devítijamkové horské golfové hřiště, tenisové kurty, Včelí stezka, Pivní lázně, Muzeum skla, Ski muzeum, Hornické muzeum, Sklárna, Mumlavské vodopády, vodopády Kamenice a spousta dalších zajímavostí a pěších výletů do okolní přírody Krkonošského národního parku.
Harrachovská Hacienda je nejlépe dostupná vlastním vozem, který mohou hosté v době pobytu zdarma parkovat přímo před objektem. 

Fotografie Harrachovská Hacienda

Harrachovská Hacienda
Zvětšit fotografii

Mapa Harrachovská Hacienda

Velká mapa