Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Zámek Úsobí, ubytování Úsobí

Náš zámek Úsobí je ideálním místem pro všechny. Romantický pobyt si u nás užijí páry, rodinný pobyt rodiny s dětmi a zábavný menší i větší skupiny přátel, turistů, cyklistů, cestovatelů. Jsme jen 1 hodinu jízdy do Prahy! Zámek Úsobí je výjimečný tím, že se můžete posadit do historického křesla, vyspat se v historické posteli, prolistovat si sto let starou knížku nebo časopis, přenést se do dávných dob 18. století a užít si pobyt na zámku. Součástí zámku je také Šenk u Bílé paní, uzavřené nádvoří s posezením, Rytířský a Erbovní sál pro 120 osob a zámecká kaple. Dále je k dispozici francouzský park s výhledem na zámek a anglický park s dětským hřištěm. Ničím nerušený odpočinek si můžete dopřát ve… Více… vířivce nebo při masáži. Zámek byl ze stavu ruiny opraven do dnešní podoby vlastními silami a prostředky rodiny Polákových. Můžete si vychutnat prohlídku zámku s majitelem a určitě Vás upoutá nejen bohatá historie zámku, ale i příběh o znovuzrození této krásné památky. Zámek, který byl původně opravován jako rodinné sídlo, je v současné době téměř celý otevřen pro širokou veřejnost k různým účelům a příležitostem, ať už jsou to koncerty, svatby, křtiny, ubytování, oslavy apod.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 500 Kč za osobu na noc!

Zámek Úsobí - Vybavení pokojů

Nabízíme 4 prostorné historické apartmány a 4 podkrovní economy pokoje. V každém apartmánu najdete salónek, ložnici a vlastní sociální zařízení. Jeden z apartmánů disponuje dvěma ložnicemi a malou kuchyní. Economy pokoje mají vlastní WC a umyvadlo, 2 společné koupelny se sprchou jsou k dispozici na sdílené chodbě.

Zámek Úsobí - Možnosti stravování

Snídaně je u nás v ceně ubytování. Pokud byste rádi doobjednali večeři, dejte nám, prosím, vědět předem. Snídani podáváme od 9h nebo podle předchozí domluvy, večeři v 19h.

Zámek Úsobí - Okolí ubytování

Chcete-li pobyt na našem zámku strávit aktivně a poznat tak krásy okolí, nechte se inspirovat našimi tipy na výlety. Na své si přijdou milovníci přírody, sportovci i obdivovatelé historie. Přijeďte relaxovat, načerpat sílu z okolní přírody, zasportovat si, prohlédnout historická místa nebo si váš pobyt užijte s dětmi. Více informací o aktivitách a zážitcích naleznete na stránkách našeho zámku.

Historické a kulturní památky: město Havlíčkův Brod, prohlídky podzemí v krajském městě Jihlava, středověký hrad a muzeum Jaroslava Haška v Lipnici nad Sázavou.

Sportovní aktivity: v blízkosti se nachází lyžařský Areál Šacberk a v jeho okolí jsou udržované běžkařské trasy. V okolí naleznete také řadu cyklistických stezek, turistické trasy přímo od zámku, ale i jiný druhy aktivního odpočinku (lezecké stěny, golf, koupalitě nebo například jízda na koni,...).

Velkým lákadlem pro rodiny s dětmi je Zoologická zahrada v Jihlavě a Westernové městečko Stonetown.

V obci se nachází vesnický obchod cca 200m od zámku. V nedalekých městech (15km) Havlíčkův Brod a Jihlava naleznete velké obchodní domy a restaurace.
Zámek Úsobí se náchází přesně v polovině cesty mezi Prahou a Brnem, jen 4 km od sjezdu 104 z D1.

Fotografie Zámek Úsobí

Zámek Úsobí
Zvětšit fotografii

Mapa Zámek Úsobí

Velká mapa