Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Zámek Úsobí, ubytování Úsobí

Romanticky působí celý zámek Úsobí. Přesuňte se tedy společně se svou milovanou polovičkou do dob minulých a vžijte se tak do role prince a princezny na zámku. Ubytováni je apartmánech se starožitným vybavením, které je však plně funkční. K dispozici jsou 4 historické apartmány a několik economy pokojů. Aparmány se skládají z ložnice pro 2 osoby s možností přidání přistýlky, salónku s vlastním krbem a koupelny s WC.  Dále nabízíme také skromnější variantu ubytování v economy pokojích s vlastním WC a umyvadlem a sdílenými sprchami na chodbě. Po probuzení vás na další příjemný den připraví snídaně. Po ní už se můžete plni energie vydat na prohlídku zámku i kouzelného okolí. Je možné dokoupit večeře… Více… (150 Kč). Také můžete využít vířivku ve sklepení zámku. Historie zámku sahá až do poloviny 16. století, kdy zde byla vybudována původní vodní tvrz. V 1. polovině 18. století byla tato tvrz přebudována na pozdně-barokní trojkřídlý zámek tak, jak je známý dnes. V roce 1999 byl zámek koupen současným majitelem, který ihned po koupi začal s náročnou rekonstrukcí. V současné době je interiér zámku vybaven originálním dobovým nábytkem. Svou podobu získalo také nádvoří a park.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 600 Kč za osobu na noc!

Zámek Úsobí - Vybavení pokojů

Ubytováni je v apartmánech se starožitným vybavením, které je však plně funkční. K dispozici jsou 4 historické apartmány a několik skromnějších economy pokojů v rekonstruované vestavbě, používané před rokem 1989. Apartmány se skládají z ložnice pro 2 osoby s možností přidání přistýlky, salónku s vlastním krbem a koupelny s WC. Economy pokoje jsou pokoje s jednou místností, vybavené dřevěným nabytkem, vlastním WC a umyvadlem. Dvě sdílené sprchy pro tyto pokoje jsou na chodbě.

Zámek Úsobí - Okolí ubytování

Tipy na výlet:Aquapark Vodní ráj (18 km)Patříte-li mezi milovníky vody, vyrazte do jihlavského aquaparku, který nabízí krytý bazén s atrakcemi – krytý tobogán, divokou řeku, venkovní vyhřívaný bazén, brouzdaliště, masážní trysky, skupinovou vířivku, perličková lůžka, vodopády a také saunu a páru. Najdete zde zkrátka vše, co má v pořádném vodním ráji být.
Hrad Lipnice nad Sázavou (20 km)Prohlédněte si jeden z nejmohutnějších českých šlechtických hradů, založený na počátku 14. století mocným rodem pánů z Lichtemburka. Čeká vás pohled na středověkou architekturu s jedinečnými vyhlídkami do okolního kraje. Rozhodně si nenechte ujít archeologickou expozici, gotickou kapli a rozsáhlá sklepení s bývalou hodovní síní Jindřicha z Lipé.
ZOO Jihlava (22 km)ZOO v Jihlavě, kterou najdete v malebném údolí řeky Jihlávky, v bezprostřední blízkosti centra města, je rozdělena do pěti kontinentů. K vidění je zde téměř 200 druhů exotických zvířat, včetně řady druhů v přírodě ohrožených vyhubením, umístěných v zajímavých expozicích – africká vesnice Matongo, asijský parčík Hokkaido, jihoamerická Hacienda Escondido, pavilon šelem, Australská farma či Africká savana a mnohé další.
a plno dalších
Zámek Úsobí se náchází přesně v polovině cesty mezi Prahou a Brnem, jen 4 km od sjezdu 104 z D1.

Fotografie Zámek Úsobí

Zámek Úsobí
Zvětšit fotografii

Mapa Zámek Úsobí

Velká mapa