Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Aparthotel Angel, ubytování Praha 5

Aparhotel Angel se nachází v atraktivní části Prahy. Nabízíme našim hostům 74 pohodlných a osobitě zařízených prostorných apartmánů. Aparthotel Angelnabízí svým hostům 74 pohodlných a osobitě zařízených apartmánů. Kromě možnosti připojení k internetu a sledování kabelové televize, nabízíme také službu úklidu každý třetí den a snídaně na požádání. Cena zahrnuje použití celého apartmánu včetně ložního prádla, ručníků a poplatků (energie, voda).

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Aparthotel Angel - Vybavení pokojů

Apartmány jsou zařízeny kuchyňským koutem vybaveným mikrovlnou troubou, sklokeramickou varnou deskou, čajovým a kávovým servisem, příbory a nádobím, ledničkou a fénem. Většina apartmánů má také terasu.

Aparthotel Angel - Okolí ubytování

Hosté v našich apartmánech také jistě ocení rozsáhlé možnosti odpočinku a sportovního vyžití v okolí Anděl City: fitness centra, sauny, solária, salóny krásy a široký výběr restaurací, kin, nočního života a mnoho dalšího.
Možnost taxi transportu z letiště - 750 kč/4 osoby, minivan pro 8 osob 960 kč Metrem - autobus č. 100 na zastávku Zličín, pak metrem na zastávku Anděl (linka B). Apartmány se nachází cca 5 minut chůze od metra.

Fotografie Aparthotel Angel

Aparthotel Angel
Zvětšit fotografii

Mapa Aparthotel Angel

Velká mapa