Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penziony Beneš, ubytování Praha 5

Penziony Beneš se nacházejí v klidné čtvrti jižní části města Praha.  Penziony Beneš se nacházejí v klidné čtvrti jižní části města Praha.  Penziony Beneš nabízí již řadu let krátkodobé i dlouhodobé ubytování jednotlivcům, výpravám i společnostem. Díky výborné poloze mají ubytovaní hosté velmi dobré spojení do centra Prahy, přitom jsou ubytováni za přijatelné ceny. Parkovat osobní i nákladní vozy je možné za poplatek v uzavřeném areálu, který  je monitorován kamerovým systémem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penziony Beneš - Vybavení pokojů

Hosté si mohou vybrat z několika možností ubytování:1+0 (ubytování pro dvě osoby) - buňka vybavená koupelnou, sprchovým koutem a toaletou. Součástí buňky je kuchyňský kout s vařičem, lednicí a rychlovarnou konvicí.
1+1 (ubytování pro 4 osoby) - buňka vybavená koupelnou, sprchovým koutem a toaletou. Součástí buňky je kuchyňský kout s vařičem, lednicí a rychlovarnou konvicí.
Dále jsou k dispozici dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Tyto pokoje mají společné WC, koupelny a kuchyňský kout.  

Penziony Beneš - Možnosti stravování

V penzionech se nenachází žádné stravovací zařízení. Ubytovaní hosté mohou využít k přípravě pokrmů kuchyňku. Na recepce, si můžete koupit, mimo jiné pivo, nápoje, cukrovinky či cigarety.

Penziony Beneš - Okolí ubytování

Objekt se nachází v klidné čtvrti v jižní části města, okres Praha 5. Cesta do centra autobusem, zastávka je hned vedle penzionů. 
Penziony jsou snadno dostupné vlastním vozem, který mohou hosté parkovat přímo u penzionů, či autobusovou dopravou (zastávka přímo u penzionů).

Fotografie Penziony Beneš

Penziony Beneš
Zvětšit fotografii

Mapa Penziony Beneš

Velká mapa