Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Stará Hora, ubytování Velké Pavlovice

Penzion Stará hora se nachází poblíž vodní nádrže Nové Mlýny a Lednicko-valtického areálu. Na všech pokojích je k dipsozici zdarma připojení k Wi-Fi, každé apartmá má plně vybavenou kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, klasická trouba, varná konvice). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a jsou také vybaveny LCD televizorem. V penzionu je možné také využít vlastní terasy s posezením, uzamykatelné kolárny, krytého posezení s grilem nebo soukromého dětského hřistě (houpačka, dětský domeček a pískoviště). Penzion Stará hora se nachází poblíž vodní nádrže Nové Mlýny a Lednicko-valtického areálu. Na všech pokojích je k dipsozici zdarma připojení k Wi-Fi, každé… Více… apartmá má plně vybavenou kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, klasická trouba, varná konvice). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a jsou také vybaveny LCD televizorem. V penzionu je možné také využít vlastní terasy s posezením, uzamykatelné kolárny, krytého posezení s grilem nebo soukromého dětského hřistě (houpačka, dětský domeček a pískoviště).  Parkovací místa jsou zdarma v uzavřeném areálu penzionu. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Popelníky naleznete u posezení před vchodem. Hosté se mohou těšit i na terasu s přijemným posezením před každým apartmánem a společné velké, kryté posezení s grilem za penzionem. Check in na penzionu je od 14.00h-20.00h a check out do 10.00h. Po dohodě ubytujeme i Vaše domácí mazlíčky.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 750 Kč za osobu na noc!

Penzion Stará Hora - Vybavení pokojů

Apartmány jsou přízemní a zahrnují ložnici s lůžky o rozměru (195x85 cm). V ložnici je skříň, a noční stolek. Obývací prostor je s rozkládací pohovkou '(přistýlka 135x196 cm). Kuchyňský kout je plně vybavený (viz popisky kuchyň). Koupelna je vybavena sprchovým koutem a  nahřívacím žebříkem.

Penzion Stará Hora - Okolí ubytování

KOUPALIŠTĚ HORNÍ BOJANOVICEPro návštěvníky je připraven bazén o rozměrech 15x30 m , pro děti malý bazének o průměru 3,0 m. Pro volný čas je možno si zahrát ruské kuželky, petanque , stolní tenis a stolní fotbal. Na blízkém asfaltovém kurtu je možné hrát nohejbal nebo tenis. Pro návštěvníky je připraveno bohaté občerstvení včetně točeného piva a nealkoholického piva. KOUPALIŠTĚ NĚMČIČKYKoupaliště je v provozu v letní sezónu denně od 9:00 do 21:00. Vstup na koupaliště je z hlavní silnice, parkoviště je v těsné blízkosti silnice Bořetice - Němčičky. Za brankou se nachází pokladna, která je za horšího počasí nebo v ranních a večerních hodinách přesunuta do občerstvení. MINIGOLF NĚMČIČKYAreál se nachází naproti první alpské bobévé dráhy na jižní moravě.Minigolf je nenáročná pohodová zábava pro celou rodinu. U nás si můžete zahrát vy i vaše děti na osmnácti jednodušších i složitějších drahách. Je zde venkovní posezení s občerstvením a možností ochutnávky vín z naší produkce Rodinného vinařství Procházkovi. Dále nabízíme posezení ve sklípku do 50.osob, teambuildingové akce, firemní setkáni, pořádáni turnajů. RANČ BLACK HORSE NĚMČIČKYRodinný ranč, který se nachází na kraji vinařské obce Němčičky. Nabízí pro Vás kompletní jezdecké a vozatajské služby, včetně ustájení soukromých koní. LYŽAŘSKÝ VLEK NĚMČIČKYLyžařský areál v Němčičkách je nejníže položený lyžařský svah ve střední Evropě. Nadmořská výška tohoto areálu je 180 metrů nad mořem a délka svahu je 350 metrů. Na dojezdu vleku je 21 metrů dlouhý dopravníkový pás, zajišťující rychlejší výuku malých dětí. Základním podkladem je umělá hmota (možnost lyžování i při nepříznivých sněhových podmínkách), na které leží přírodní nebo technický sníh. Sjezdovka je zasněžována sněhovými děly a pravidelně upravovaná rolbou. Obsluhu vleku zajišťují nově turnikety.   AQUALAND MORAVIADěti i dospělí se mohou vyřádit na 20 tobogánech a skluzavkách s celkovou délkou více než 1,7 km. Venkovní vodní atrakce Abbys a Boomerango určené pro 3místné rafty si můžete vyzkoušet vůbec poprvé v České republice!

Fotografie Penzion Stará Hora

Penzion Stará Hora
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Stará Hora

Velká mapa