Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Kotyza, ubytování Humpolec

Luxusní moderní hotel s nejnižšími cenami ve své kategorii. Nabízíme komfortní ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích s trojitými dubovými okny, které zaručí naprosto ničím nerušený pobyt. O dobrých službách hotelu, svědčí i návštěva prezidenta republiky Václava Klause či návštěvy vrcholných politických představitelů státu a kraje. Na velmi vysoké úrovni je nejen vybavení a čistota, ale i profesní kvalita zaměstnanců. Milý přístup veškerého personálu, spolu s vyhlášenou kuchyní, přináší spokojenost všem hostům. Za zmínku stojí i polední menu a odpolední menu, které se mění každý den s důrazem na sezónní speciality, zvěřinové hody, oblíbené cateringové akce, barmanské show a další.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 657 Kč za osobu na noc!

Hotel Kotyza - Vybavení pokojů

Každý pokoj je vybavení sprchovým koutem (vanou) a WC, šatnou, LED TV se satelitním připojením a většina pokojů má balkon.
Pokoje jsou s výhledem na náměstí nebo do hotelového dvora.
Hotel Kotyza má k dispozici jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje s manželskoou postelí nebo oddělenými lůžky, třílůžkové pokoje a apartmá.
Všechny pokoje mají nově zrekontruované koupelny.

Hotel Kotyza - Možnosti stravování

Restaurace
Prostorná, stylově zařízená restaurace Vás svým luxusním interiérem a personálem přenese do prvorepublikové atmosféry a Váš gastronomický zážitek bude dovršen nabídkou hotelové kuchyně. Na své si přijdou hoste jak s pokrmy české národní kuchyně připravované poctivě jen z těch nejlepších surovin a ingrediencí, tak i opravdový gurmáni, pro které připravujeme speciality mezinárodní a exotické kuchyně.
 
 

Hotel Kotyza - Okolí ubytování

Ať už cestujete služebně či soukromě, široká škála hotelových a volnočasových služeb v kombinaci s nevšedním garstonomickým zážitkem v naší vyhlášené restauraci, uskuteční váš pobyt nezapomenutelným.
Zřícenina Hradu Orlík a Lipnice nad Sázavou, Muzeum Jaroslava Haška, Muzeum kuriozit v Pelhřimově, Premonstrátský klášter Želiv, ZOO Jihlava, Světelské podzemí či  přehrada Trnávka a  slalomový vodní kanál. To je jen nepatrný zlomek okolních zajímavostí v okolí.
Hotel Kotyza leží ve středu republiky a díky příjemné dostupnosti z dálnice D1 mezi Prahou a Brnem je ideálním místem pro semináře a školení velkých firem.

Fotografie Hotel Kotyza

Hotel Kotyza
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Kotyza

Velká mapa