Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Husovka, ubytování Chrudim

Nabízíme Vám ubytování v nově zbudovaných dvoulůžkových pokojích nedaleko centra Chrudimi. K dispozici jsou Vám 4 dvoulůžkové pokoje v klidné části města v blízkosti řeky Chrudimky. Během pobytu můžete využívat vybavenou kuchyňku s jídelním koutem. Ubytování je vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Nabízíme Vám ubytování v nově zbudovaných dvoulůžkových pokojích nedaleko centra Chrudimi. K dispozici jsou Vám 4 dvoulůžkové pokoje v klidné části města v blízkosti řeky Chrudimky. Během pobytu můžete využívat vybavenou kuchyňku s jídelním koutem. Ubytování je vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Velmi výhodná poloha ubytování: centrum města - 400 m, nádraží vlak+bus - 500 m, divadlo Karla Pipicha -… Více… 250 m, krytý plavecký bazén - 900 m.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 550 Kč za osobu na noc!

Penzion Husovka - Vybavení pokojů

Vybavení pokojů - koupelna se sprchovým koutem na každém pokoji, minibar, bezdrátový internet pro hosty zdarma, parkování před domem.

Penzion Husovka - Okolí ubytování

Za zahradou domu vede cyklosteska na různé strany do okolí CHrudimi. 4 km jsou Slatiňany s krásným zámkem, kde je hippologické muzeum věnované ale i chovu koní. Lesopark pro pěší i pro cxkloturistay, lanovým parkem, občerstvením uprostřed lesa.
5 minut chůze od vlakového i autobusového nádraží.

Fotografie Penzion Husovka

Penzion Husovka
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Husovka

Velká mapa