Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Turistická ubytovna Na Sluníčku, ubytování Jáchymov

Turistická ubytovna Na Sluníčku se nachází v Jáchymově, v obci Mariánská, a zajistí vám velmi levné, přesto však příjemné ubytování. Turistická ubytovna Na Sluníčku se nachází v Jáchymově, v obci Mariánská, a zajistí vám velmi levné, přesto však příjemné ubytování. K dispozici jsou vícelůžkové pokoje, které mají společné sociální zázemí na chodbě. Všichni hosté mohou k vaření využívat kuchyňku. K odpočinku slouží společenská místnost a volný čas si můžete zpetřit kulečníkem, šipkami i stolním tenisem. Turistická ubytovna Na Sluníčku se těší na vaši návštěvu. Připraveny jsou vícelůžkové pokoje turistického typu, cena je uvedena vždy za 1 osobu ve vícelůžkovém pokoji. Pokoj je možné pronajmout… Více… celý nebo po jednotlivých lůžkách. Sociální zázemí je společné na chodbě.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Turistická ubytovna Na Sluníčku - Vybavení pokojů

K dispozici jsou vícelůžkové pokoje, které mají společné sociální zázemí na chodbě. Všichni hosté mohou k vaření využívat kuchyňku, která je plně vybavena. Připraveny jsou vícelůžkové pokoje turistického typu, cena je uvedena vždy za 1 osobu ve vícelůžkovém pokoji. Pokoj je možné pronajmout celý nebo po jednotlivých lůžkách. Sociální zázemí je společné na chodbě.

Turistická ubytovna Na Sluníčku - Možnosti stravování

Hosté mohou využít kuchyňky k přípravě vlastních jídel. Pro zájemce je přímo v budově vlastní restaurace.

Turistická ubytovna Na Sluníčku - Okolí ubytování

Mariánská se nachází 22 km od Karlových Varů a 7 km od Božího Daru v sedle mezi Vlčím hřbetem (901 m n.m.), Čimickým (934 m n.m.) a Stříbrným (876 m n.m.) vrchem a Popovskou horou (901 m n.m.), uprostřed hlubokých lesů a horských luk. Tato poloha, stranou hlavních silničních tahů, dává této lokalitě charakteristický klid a pohodu.
Ubytovna je snadno dostupná vlastním automobilem i autobosuvou dopravou.

Fotografie Turistická ubytovna Na Sluníčku

Turistická ubytovna Na Sluníčku
Zvětšit fotografii

Mapa Turistická ubytovna Na Sluníčku

Velká mapa