Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel ATOM, ubytování Třebíč

Hotel ATOM nabízí ubytování v moderních pokojích pro jednu až čtyři osoby. Pokoje COMFORT jsou zárukou kvalitního odpočinku.  Hotel ATOM je díky své kapacitě téměř 200 lůžek největším ubytovacím zařízením ve městě. Čtyřlůžkové pokoje úrovně BASIC jsou ideální pro skupiny a klienty, kteří hledají kvalitu za nízkou cenu. Nové pokoje COMFORT uspokojí díky nadčasovému designu a modernímu vybavení i požadavky náročných klientů. Parkování osovních automibilů je možné v podzemní garáži za poplatek. Zastávka MHD je přímo u recepce. V blízkosti hotelu je také plavecký bazén Laguna s aquaparkem, sportovní areál a bowling. Centrum města (Karlovo náměstí) a Židovské město (památka UNESCO) jsou od hotelu vzdáleny 10… Více… minut chůze. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel ATOM - Vybavení pokojů

Součástí pokojů je WC, sprcha, televize, telefon, lednice a samozřejmě také připojení k internetu prostřednictvím WiFi. Pokoje úrovně BASIC jsou navíc vybaveny rychlovarnou konvicí. V pokojích COMFORT je hostům k dispozici také vysoušeč vlasů, trezor a kufrbox. 

Hotel ATOM - Možnosti stravování

Hotelová restaurace nabízí bohatý výběr českých pokrmů. V jídelním lístku nechybí speciality k pivu, jako jsou marinovaná žebra či uzený vepřový jazyk. Ve všední dny restaurace servíruje obědové menu v ceně 89 Kč.

Hotel ATOM - Okolí ubytování

Před hotelem se nachází velké neplacené parkoviště pro osobní vozy a autobusy. Zastávka MHD je přímo u recepce. V blízkosti hotelu je také plavecký bazén Laguna s aquaparkem, sportovní areál a bowling. Nedaleko se nachází obchody, lékárna a další občanská vybavenost.
Centrum města (Karlovo náměstí) a Židovské město (památka UNESCO) jsou od hotelu vzdáleny 10 minut chůze. 
Přímo před vchodem do hotelu se nachází zastávka MHD, kam lze dojet z autobudového i vlakového nádraží. Pro osobní automobily je k dispozici velké neplacené parkoviště.

Fotografie Hotel ATOM

Hotel ATOM
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel ATOM

Velká mapa