Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Fortna, ubytování Chrudim

Hotel Fortna nabízí pohodlné a klidné ubytování v Chrudimi. Ubytování je možné v jedno a dvoulůžkových pokojích. Vlastní parkoviště před hotelem a WiFi zdarma. Hotel Fortna nabízí pohodlné a klidné ubytování v Chrudimi. Ubytování je možné v jedno a dvoulůžkových pokojích. Vlastní parkoviště před hotelem a WiFi zdarma. Vzhledem k historické výzdobě z poloviny 18. století je celý hotel nekuřácký. Využijte ubytování v hotelu FORTNA, v němž se budete moci ve dne i v noci ponořit do příjemné a uklidňující atmosféry staré Chrudimi. Ať už pojedete na pracovní cestu, dovolenou, líbánky nebo romantický výlet, zde najdete více než jen ubytování v centru Chrudimi.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 800 Kč za osobu na noc!

Hotel Fortna - Vybavení pokojů

Pokoje s vlastní koupelnou a toaletou jsou kompletně vybavené – v každém pokoji naleznete LCD televizor, neomezené drátové připojení na internet, trezor, minibar, sadu kosmetických přípravků. K Vašemu klidnému a pohodlnému spánku jistě přispěje komfortní rozměr matrací (90x200/180x200) i možnost výběru polštáře (duté vlákno nebo peří s protialergenní úpravou).

Hotel Fortna - Možnosti stravování

Restaurace Hotelu Fortna v Chrudimi je určena především všem milovníkům kvalitních pokrmů. Jídelní lístek byl vybrán s ohledem na dostupnost kvalitních surovin v daném ročním období a naleznete v něm tradiční pokrmy české kuchyně v zámecké úpravě. Menu jídelního lístku pro Vás připravil Dalibor Navrátil, jeden z nejlepších současných českých šéfkuchařů. Vybavení naší kuchyně patří ke špičce moderního gastro zařízení v České republice.

Fotografie Hotel Fortna

Hotel Fortna
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Fortna

Velká mapa