Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmány Krumlov, ubytování Bohdalovice

Apartmány Krumlov nabízí  romantické a velmi stylové  ubytování  přímo  v historickém centru Českého Krumlova  ve  dvou kompletně citlivě a luxusně  zrekonstruovaných   apartmánech. Jeden apartmán je pro 3 osoby  a druhý pro 2 osoby, oba s možností přistýlky a přidání dětské postýlky.    Z obou apartmánů je nádherný  výhled na celý hrad a zámek Český Krumlov a přístup na zahrádku přímo u kanálu od Krumlovského mlýna. Apartmány jsou klidné a tiché, mají vlastní vchod přes společnou maličkou předsíňku, kde je dochovaný  zbytek hradební zdi. Větší apartmán je dvoupokojový, kde v jednom pokoji je krásný trámový strop. Oba apartmány mají původní zrenovované dřevěné podlahy.  V každém apartmánu… Více…  je  kompletně vybavená  kuchyň se zařízením (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice,varná deska, příbory, talíře  atd.). Ve větším apartmánu je v kuchyni i myčka nádobí. Apartmán č.2  má koupelnu s toaletou dohromady, apartmán č.1  má  samostatnou toaletu. Je zde možnost zdarma zapůjčit dětskou postýlku a krmící židličku. Samozřejmostí je  televize a WIFI připojení k internetu.Apartmány  Krumlov  jsou  pro nekuřáky.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 500 Kč za osobu na noc!

Apartmány Krumlov - Vybavení pokojů

Apartmán  1. poskytuje  ubytování ve dvou samostatných místnostech, ve větším pokoji je manželské lůžko a kuchyň. Do tohoto pokoje je možnost přidat pohodlné rozkládací lůžko i dětskou postýlku.Je zde prostorná skříň i věšák na oblečení. Hostům poskytujeme i velké ručníky. V kuchyni najdete veškeré vybavení včetně utěrek , jaru a kapslového kávovaru. Televize má i zabudovaný DVD přehrávač.
 V menším pokoji s trámovým stropem je rozkládací historický gauč.
Koupelna je stylová s historickými prvky stejně jako oddělená toaleta.
Apartmán 2.  je vlastně jeden pokoj s manželským lůžkem a kuchyň oddělená necelou příčkou s malým gaučem, kde se v případě potřeby může vyspat další osoba, ev. lze půjčit dětskou postýlku.
Kuchyň je sice malá, ale plně vybavená – varná deska,mikrovlnka, vestavná lednička a veškeré nádobí, sklenky, příbory i utěrky apod.
Koupelna je podobně jako v apartmánu 1. stylová s historickými prvky včetně  toalety.
K východu projdete úzkou chodbou.

Apartmány Krumlov - Okolí ubytování

Město Český Krumlov nabízí celou řadu kulturních a historických památek, například Zámek Český Krumlov, Fotoateliér Seidl, muzeum útrpného práva, muzeum voskových figurín, loutkové muzeum, městské divadlo Český Krumlov, otáčivé divadlo v Zámecké zahradě, kino J&K, grafitový důl Český Krumlov, tenis centrum, plavecký stadion, galerie Egon Schiele Art centrum, divadelní klub Ántré, plavba vorů na řece Vltavě okolo Českého Krumlova, různé vyhlášené slavnosti v Českém Krumlově (Slavnosti pětilisté růže, Svatováclavské slavnosti, Folklórní festival, Festival komorní hudby, Festival staré hudby, Mezinárodní hudební festival, Jazz na konci léta, Kouzelný Krumlov atd.)
 V okolí města se nachází například Lipno (Stezka v korunách stromů, lyžování, koupání…..), Křížová hora (vyhlídka), hora Kleť a hvězdárna na Kleti, Čertova stěna, hrad Rožmberk nad Vltavou, jízda na koních Slupenec, zámek Hluboká nad Vltavou, město České Budějovice, památková obec Holašovice či Terčino údolí v Nových Hradech.

Fotografie Apartmány Krumlov

Apartmány Krumlov
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmány Krumlov

Velká mapa