Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Rezidence Emmy, ubytování Praha 4

Hotel Rezidence Emmy v Praze je čtyřhvězdičkový, moderně vybavený hotel, který svým architektonickým řešením a nabízenými službami respektuje požadovaný současný světový trend. Hotel je ideálně úmístněný v klidné rezidenční části Praha 4, v těsné blízkosti Kunratického lesa a Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM), s jednoduchou dostupností do centra Prahy. Vysoká kvalita poskytovaných služeb za rozumnou cenu a profesionální přístup vytváří svým hostům z každého pobytu příjemnou zkušenost a ideální zážitek při obchodních cestách, rodinných dovolených s dětmi či při firemním jednání, konferenci či školení. Hotel nabízí moderní a komfortní ubytování ve 106 prostorných pokojích. Hostům je k… Více… dispozici zdarma velké venkovní parkoviště u hotelu. Profesionální a přátelský personál na recepci rád zajistí taxi, okružní jízdy, doporučí dobrou restauraci, nebo pomůže s dalšími požadavky. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Rezidence Emmy - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou zařízeny moderním nábytkem, jsou nekuřácké a jsou vybaveny bezplatným vysokorychlostním připojením k internetu (Wi-Fi), TV s mezinárodními programy, psacím stolem, telefonem s přímou volbou, vlastní koupelnou s vanou (7 pokojů má sprchový kout) a toaletou a pokoje na 6. a  7. patře jsou ještě vybaveny minibarem, příslušenstvím na kávu/čaj, karafou s vodou a safem. K dispozici je též zdarma hotelový trezor v recepci.
Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových, vícelůžkových pokojích, apartmá, studiích a pokojích pro tělesně postižené. Devět pokojů má vestavěný malý kuchyňský kout a dva pokoje jsou s vlastní kuchyňku. 

Rezidence Emmy - Možnosti stravování

Bufetová snídaně je pro hotelové hosty zdarma a podává se denně v hlavní hotelové restauraci 7.00 - 10.00.

Rezidence Emmy - Okolí ubytování

Rezidence Emmy se nachází v zelené rezidenční čtvrti, 7 km jižně od centra Prahy. Pro milovníky přírody je přímo za hotelem Kunratický les, který je vyhledávanou lokalitou pro romantické procházky v přírodě. Autem či MHD se snadno dostanete do centra Prahy, kde si můžete prohlédnout unikátní historické památky či navštívit velká nákupní centra.
Zastávka MHD (BUS): 30 m Autobusové nádraží: 7 km Centrum: 7 km Vlakové nádraží: 7 km Letiště: 18 km Metro: 1500 m

Fotografie Rezidence Emmy

Rezidence Emmy
Zvětšit fotografii

Mapa Rezidence Emmy

Velká mapa