Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pivovarský dvůr Lipan, ubytování Dražíč

Pivovarský dvůr Lipan se nachází v obci Dražíč, nedaleko Týna nad Vltavou a Bechyně v jižních Čechách. Byl vybudován v areálu bývalého lihovaru roku 1997. Při jeho založení vznikla o rok déle i pěstitelská pálenice. V areálu nechybí ani restaurace, salonek s měděnou varnou a penzion.  Pivovarský dvůr Lipan se nachází v obci Dražíč, nedaleko Týna nad Vltavou a Bechyně v jižních Čechách. Byl vybudován v areálu bývalého lihovaru roku 1997. Při jeho založení vznikla o rok déle i pěstitelská pálenice. V areálu nechybí ani restaurace, salonek s měděnou varnou a penzion.  Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkový, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a apartmánech. Součástí penzionu je i stylový salonek s… Více… varnou restauračního pivovaru, kterou si mohou hosté prohlédnout a sledovat zde i vaření piva. Součástí salonku je i balkon pro hudbu. Salonek je vhodný pro pořádání společenských akcí, svateb, promocí, seminářů apod.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Pivovarský dvůr Lipan - Vybavení pokojů

Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC. V podkroví se nacházejí i dvě apartmá, každé s devíti lůžky.  Celková kapacita penzionu je 45 lůžek.

Pivovarský dvůr Lipan - Možnosti stravování

Restaurace zřízená přímo v prostorách pivovaru disponuje 50 místy k sezení. Nabízíme zde snídaně, obědy i večeře. Vybrat si můžete ze stálého jídelního lístku, hotových jídel a ze specialit české kuchyně.Kromě vlastního piva Lipan máte na výběr i širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů.
Při pěkném počasí je příjemná možnost posezení na letní zahrádce, kde se konají také večery s grilováním. Pro případ špatného počasí je letní zahrádka zastřešená.
 

Pivovarský dvůr Lipan - Okolí ubytování

BechyněMěsto keramiky a lázní se rozprostírá v malebné, turisticky atraktivní jihočeské krajině nad řekou Lužnicí. PísekHistorické památky, poloha na zlatonosné Otavě a malebné okolí vytvářejí z poklidného města oblíbené místo, které nabízí pěší výlety i cykloturistiku v Píseckých horách nebo atraktivní výlety do okolí. Hrad ZvíkovNa vysokém ostrohu nad soutokem Vltavy a Otavy leží na místě dávného sídla již z doby bronzové hrad Zvíkov. Hluboká nad VltavouImpozantní zámek stojí na půdorysu nepravidelného protáhlého pětiúhelníku, zámecké budovy obklopují malé a velké nádvoří. Orlík nad VltavouZámek Orlík nad Vltavou je jedním z dochovaných sídel rodu Schwarzenbergů.

Fotografie Pivovarský dvůr Lipan

Pivovarský dvůr Lipan
Zvětšit fotografii

Mapa Pivovarský dvůr Lipan

Velká mapa