Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Wellness hotel Sauna, ubytování Malá Morávka

Wellness Hotel Sauna se nachází v oblasti Malé Morávky v krásném prostředí Jeseníků. Nabízíme komfortní ubytování, bar s restaurací a wellness služby přímo v hotelu.  Wellness Hotel Sauna se nachází v srdci Jeseníků, v Karlově pod Pradědem. Hosté mohou zdarma využít také wifi připojení k internetu, služby recepce, dětský koutek, wellness zázemí, lyžárnu, kolárnu, venkovní posezení na terase a další aktivity. Hosté si u nás mohou zrelaxovat tělo i duši jak v sauně a whirpool, tak si mohou užít různé druhy masáží. Zvířátkům u nás není vstup povolen. Děkujeme za pochopení.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Wellness hotel Sauna - Vybavení pokojů

Wellness Hotel Sauna poskytuje ubytování v pohodlných pokojích s kapacitou 2 až osm osob. Všechny pokoje disponují vlastní koupelnou, většina pokojů má sprchu, ve dvou pokojích pak naleznete vanu. K dispozici jsou také pokoje s balkónem (kategorie Klasik) nebo moderně vybavené pokoje s minibarem (kategorie Elegant). Kromě klasických pokojů u nás najdete také apartmány vhodné pro rodiny či skupinu přátel. 

Wellness hotel Sauna - Možnosti stravování

Hotel má vlastní restauraci  s bohatou nabídkou výborných pokrmů české i zahraniční kuchyně a specialit. Hostům připravíme i jinou speciální či dietní stravu. Připravujem také rauty na různé oslavy, večírky, konference, svatby, aj.

Wellness hotel Sauna - Okolí ubytování

Hotel je dobře dostupný autem. Návštěvníci Jesníků si mohou v letních měsících užívat bohaté turistické a cyklistické stezky, venkovní fitness posilovnu, inline a cyklo okruh, tábořiště, koupaliště. Milovníci výletů mohou vystoupat na Praděd a sestoupit fantastickým údolím Bilé Opavy. Zmožené nohy dostanou odpočinout v Lázních Karlova Studánka. Autem jsou také dosažitelné Rešovské vodopády, hrad Sovinec a ráj pro horolezce zřícenina Rabštejn.
Hotel leží hned vedle sjezdovky a lanovky největšího lyžařského areálu na Moravě, Ski Arény Karlov. V zimě je Karlov pod Pradědem rájem lyžařů a běžkařů. 
Hotel je dobře dostupný autem, nachází se přímo u cesty. Parkování přímo u hotelu zdarma.
V blízkosti hotelu se nachází také autobusová zastávka (Malá Morávka, Karlov, SPD) - cca 200 metrů.

Fotografie Wellness hotel Sauna

Wellness hotel Sauna
Zvětšit fotografii

Mapa Wellness hotel Sauna

Velká mapa