Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Integrity, ubytování Brno

Tříhvězdičkový Penzion Integrity leží v centru Brna, v bezprostřední blízkosti Brněnského výstaviště, v atraktivní vilové čtvrti z 19.a 20. století. Penzion poskytuje pohodlné ubytování při rekreaci i služební cestě. Penzion se nachází v centru Brna, v bezprostřední blízkosti Brněnského výstaviště, v atraktivní a klidné lokalitě vilové zástavby z přelomu 19. a 20. století.   Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, jsou vybaveny minibarem, televizí s velkou obrazovkou a wifi připojením k internetu. Ubytovaným hostům nabízíme bohaté snídaně formou švédských stolů, které jsou podávány v nově zrekonstruovaném vinném sklepení.  Součástí penzionu jsou společenské a konferenční sály s kapacitou 80 a 35 osob.… Více…   Interiéry penzionu jsou vyzdobeny obrazy akademické malířky Stefanie Shaded (Polsko), které Vás osloví svou osvěžující barevností a hloubkou.   MÍSTA, KAM SE MOŽNÁ BUDETE POTŘEBOVAT DOSTAT centrum - tramvají č. 1 směr Řečkovice na hlavní nádraží a pak po Masarykově třídě na nám. Svobody (10 min)  nákupní centrum Campus Square Bohunice www.campusbrno.cz - trolejbusem č. 25 (10 min)  letiště Brno www.brno-airport.cz  restaurace Nika pěšky ulicí Lipová cca 5 minut  Pivovarská restaurace pěšky směrem na Mendlovo náměstí nebo tři zastávky tramvají č. 1 směr Řečkovice,   

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 575 Kč za osobu na noc!

Penzion Integrity - Nabízené služby

Velký sál má kapacitu 80 osob při divadelní úpravě a 60 osob při stolové úpravě. Součástí sálu je bar bez obsluhy. 
Malý sál má kapacitu 45 osob při divadelní úpravě a 35 osob při stolové úpravě. Sály mají své vlastní zázemí (šatnu a WC).
K dispozici pro oba sály je WiFi připojení k internetu zdarma. Dále je možnost zajistit veškerou audiovizuální techniku: ozvučení, dataprojektor a promítací plátno, flipchart, CD přehrávač a zpětný projektor (viz ceník).
Dle domluvy Vám penzion zajistí teplé a studené nápoje. Další občerstvení či pohoštění je možno po dohodě zajistit v některé z okolních restaurací nebo ve spolupráci s cateringovou firmou.

Penzion Integrity - Vybavení pokojů

Nabízíme Vám jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, dále dvoupokojový apartmán a apartmán 2+KK.
Pokoje Standard se nacházejí ve starší části penzionu, jejich výhodou je kvalitní vybavení a výhodnější cena.
Pokoje Premium se nacházejí v nové části penzionu, jsou nově, velmi luxusně vybavené. 

Penzion Integrity - Možnosti stravování

Ubytovaným hostům nabízíme bohaté snídaně formou švédských stolů, které jsou podávány v nově zrekonstruovaném vinném sklepení.  Ostatní stravování je možné v okolních restauracích, např. v restauraci Nika, Výtopna nebo v Pivovarské restauraci.

Penzion Integrity - Okolí ubytování

POBYT V PENZIONU VÁM MŮŽE ZPESTŘIT NĚKOLIK ATRAKCÍ V NEJBLIŽŠÍM OKOLÍ.
V létě se můžete osvěžit v blízkém koupaliště Riviera, jednom z největších přírodních koupališť v Česku, či navštívit hrad Špilberk.  Milovníci architektury jistě zhlédnou skvost brněnského funkcionalismu, vilu Stiassny, která je hned „za rohem”.   Cyklisté mohou přímo u penzionu nasednout a po cyklostezcedojet na přehradu, do ZOO nebo až do Vídně.
Samotné historické centrum Brna se všemi atrakcemi a možnostmi, je nadosah.
Hotel je snadno dostupný vlastním automobilem či městskou hromadnou dopravou.

Fotografie Penzion Integrity

Penzion Integrity
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Integrity

Velká mapa