Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel International Prague, ubytování Praha 6

Srdce Evropy, jedno z nejkrásnějších měst světa a architektonický sen na Vltavě – to všechno je Praha, hlavní město České republiky. Je to také věčná inspirace umělců v tisíci obrazech a podobenstvích, zlatá a stověžatá památka UNESCO, majestátní a lehce tajemné město s neopakovatelnou atmosférou. Čtyřhvězdičkový Hotel International Praha je významnou historickou a kulturní památkou Prahy. Luxusní ubytování je poskytováno v 278 v pokojích typu Standard, Business Superior, Executive a Tower Suite. Konferenční prostory hotelu International Praha jsou ideální volbou pro pořádání nejrůznějších kongresů, porad, pracovních schůzek i mítinků. K těmto účelům slouží klimatizovaný a technicky vybavený kongresový sál a 14… Více… jednacích místností s celkovou kapacitou 1 200 osob. Netradiční design hotelu a rozlehlá krásná zahrada vybízí k uspořádání svatby. Parkování vozů je zpoplatněno. Hotel International **** je česká národní památka a významné konferenční centrum až pro 1.200 návštěvníků. Nachází se v rezidenční čtvrti Praha-Dejvice, nedaleko letiště Václava Havla a v bezprostřední blízkosti Pražského hradu a Starého Města. Hotel International je vynikající volbou nejen pro pořádání konferencí a společenských akcí, ale i pro privátní cestovatele. Jsme rádi, že můžeme poskytovat  prvotřídní úroveň služeb v celém hotelu. Našich 278 pokojů, včetně Tower Suite, poskytují veškeré pohodlí, které byste očekávali od prestižního 4-hvězdičkového hotelu. Restaurace Symphonie, Harvest a Armstrong Bar jsou k dispozici našim hostům a nabízí vysokou úroveň a kvalitu služeb. Hotel International**** patří mezi největší konferenční centra v Praze - Kongresový sál, propojený zároveň s rozsáhlou a klidnou zahradou, a 14 dalších jednacích místností pojmou celkově až 1 200 osob. Hotel poskytuje vysokorychlostní internet zdarma nejen v prostorách lobby, ale i ve všech pokojích. Parkoviště pro hosty se nachází přímo za hotelem. Mezi další služby nabízené klientům patří plně vybavené fitness centrum, sauna, solárium a obchod se suvenýry. Parkování vozů je zpoplatněno.   SVATBA V HOTELU INTERNATIONAL - Hotel International Prague vždy býval místem, kam chodí vzpomínat ti, kteří zde zažili svůj nejvýznamnější den. Můžete patřit mezi ně! Netradiční design zdejších prostor a rozlehlá a okouzlující zahrada ke svatbě přímo vybízí. Naše možnosti jsou téměř neomezené a záleží jen na představách budoucích novomanželů, kterému prostoru a ubytování by rádi dali přednost a jaký styl “kuchyně” místních mistrů kuchařů a cukrářů by rádi vybrali.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 661 Kč za osobu na noc!

Hotel International Prague - Vybavení pokojů

Hotel International poskytuje ubytování v 278 pokojích typu Standard, Business Superior, Superior, Executive a Tower Suite. Všechny pokoje jsou prostorné, mají individuálně ovládanou klimatizaci, satelitní TV a vysokorychlostní internet. 

Hotel International Prague - Možnosti stravování

Restaurace Symphonie & Armstrong Bar jsou k dispozici našim hostům a nabízí vysokou úroveň a kvalitu služeb.

Hotel International Prague - Okolí ubytování

Hotel International Prague má velmi dobrou dostupnost do centra Prahy a také na letiště Václava Havla městskou hromadnou dopravou, stanice tramvaje jedoucí až do centra města nebo autubusu je téměř před hotelem. Stanice metra Dejvice je vzdálena 2 stanice tramvají.

Fotografie Hotel International Prague

Hotel International Prague
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel International Prague

Velká mapa