Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


BED & BREAKFAST penzion Brno, ubytování Brno

Nabízíme komfortně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, WIFI internetem, k dispozici telefon a fax. V ceně pokoje je bohatá snídaně formou bufetu. Dvoulůžkový pokoj STANDARD je pokoj , který má sociální zařízení společné s jiným pokojem a není vybavený TV.  Umístění penzionu je v blízkosti dálničního uzlu Bratislava, Vídeň, Praha a Olomouc. Vzálenost od penzionu: 5 minut autem do centra Brna, BVV a letiště; 15 minut tramvají do centra Brna; 15 minut autem od autodromu. Parkování je u domu. Útulný BED & BREAKFAST Penzion Brno nabízí příjemné domácí prostředí. V penzionu si můžete nerušeně odpočinout stejně tak jako strávit klidnou rodinnou dovolenou. Všechny pokoje penzionu BED & BREAKFAST jsou vybaveny… Více… vlastním sociálním zařízením, TV, WIFI internetem. K dispozici je také telefon a fax. V ceně pokoje je zahrnuta bohatá snídaně. Navštivte Brno a využijte služeb BED & BREAKFAST Penzionu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 795 Kč za osobu na noc!

BED & BREAKFAST penzion Brno - Vybavení pokojů

Jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové komfortně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a WIFI internetem. Ručník a mýdlo k dispozici na pokoji. Fén a žehlička k zapůjčení na recepci. Každý pokoj je designově zaměřený na určitý sport - cyklistika, fotbal, hokej, tenis, atletika, lyžování, fitness a golf.
Dvoulůžkový pokoj STANDARD má sociální zařízení společné s dalšími pokoji a není vybavený TV.
V ceně pokoje je bohatá snídaně formou švédských stolů.

BED & BREAKFAST penzion Brno - Možnosti stravování

Snídaně jsou podávány každý den od 7:00 do 9:00 formou švédských stolů.
Vinotéka je otevřena od 10:00 do 21:00.

BED & BREAKFAST penzion Brno - Okolí ubytování

Poloha penzionu: Brno-Jih, Komárov. V blízkosti dálničního uzlu Bratislava, Vídeň, Praha, Olomouc. Vzdálenost 5 minut autem od centra, BVV a letiště; 15 minut tramvají do centra; 15 minut autem od autodromu. Parkování u domu.
Dostupnost
Z LETIŠTĚZ brněnského letiště Tuřany jezdí každou půlhodinu do centra Brna k Hlavnímu vlakovému nádraží autobusová linka č. 76.V noci od 23:00 do 5:00 je letiště obsluhováno linkou 89 v intervalu 30 až 60 minut.Doba jízdy je cca 20 minut.Z HLAVNÍHO VLAKOVÉHO NÁDRAŽÍNasedněte do tramvaje číslo 12 směr Komárov (konečná), je to 6 zastávek.Hostel se nachází nedaleko konečné tramvaje (cca 100 metrů), směrem z města ven. Recepce je na Hněvkovského 13, žlutý dům s parkovištěm před vchodem a velkým nápisem BED & BREAKFAST.Z AUTOBUSOVÉ STANICE GRAND HOTELJděte na hlavní vlakové nádraží, které se nachází cca 100 metrů po levé straně.Nasedněte do tramvaje číslo 12 směr Komárov (konečná), je to 6 zastávek.Recepce je na Hněvkovského 13, žlutý dům s parkovištěm před vchodem a velkým nápisem BED & BREAKFAST.Z HLAVNÍHO AUTOBUSOVÉHO NÁDRAŽÍ ZVONAŘKANasedněte na tramvaj číslo 12 směr Komárov (konečná), jsou to 4 zastávky. Recepce je na Hněvkovského 13, žlutý dům s parkovištěm před vchodem a velkým nápisem BED & BREAKFAST.

Fotografie BED & BREAKFAST penzion Brno

BED & BREAKFAST penzion Brno
Zvětšit fotografii

Mapa BED & BREAKFAST penzion Brno

Velká mapa