Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Villa Zlatý Jelen , ubytování Karlovy Vary

Villa Zlatý jelen se nachází v samotném srdci historického centra Karlových Varů v bezprostřední blízkosti Vřídla a kolonády, naproti Městskému divadlu. Villa Zlatý jelen se nachází v samotném srdci historického centra Karlových Varů v bezprostřední blízkosti Vřídla a kolonády, naproti Městskému divadlu. Poskytneme Vám zde příjemné ubytování v zařízených apartmánech s možností parkování (pro Apartmán 4) přímo u domu zdarma.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 900 Kč za pokoj na noc!

Villa Zlatý Jelen - Vybavení pokojů

K dispozici jsou v současné době dva apartmány:Dvoulůžkový apartmán je vybaven lednicí, TV, SAT, kuchyňským koutem s elektrickým sporákem a koupelnou s pračkou.
Čtyřlůžkový apartmán sestává z větší místnosti se dvěma lůžky, TV, SAT, dále je součástí menší místnost se dvěma lůžky vhodná zejména pro děti nebo jiné blízké rodinné příslušníky. K apartmánu náleží samostatná koupelna a kuchyňský kout s lednicí. k tomuto apartmánu je k dispozici parkovací stání zdarma přímo u domu.
Oba apartmány jsou nekuřácké.

Villa Zlatý Jelen - Možnosti stravování

V blízkosti apartmánu se nachází celá řada restauračních zařízení, které nabízejí širokou možnost stravování domácí i světovou kuchyní. Oba apatmány jsou vybaveny kuchyňským koutem.

Villa Zlatý Jelen - Okolí ubytování

Apartmán se nachází jen pár kroků od historického centra Karlových Varů.
Apartmán je snadno dostupný vlastním vozem, stejně jako autobusovou dopravou.

Fotografie Villa Zlatý Jelen

Villa Zlatý Jelen
Zvětšit fotografii

Mapa Villa Zlatý Jelen

Velká mapa