Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel SAINT PETERSBURG, ubytování Karlovy Vary

Hotel Saint Petersburg nabízí prostorné a pohodlné pokoje a ubytuje Vás v úžasném světě, který umně spojuje starobylou evropskou kulturu. Postaven byl v roce 1830 a rekonstruován v roce 2000. Hotel se nachází na exkluzivním místě na říčce Teplá nedaleko od karlovarské Vřídelní kolonády naproti Grandhotelu Pupp. Hotel Saint Petersburg nabízí prostorné a pohodlné pokoje a ubytuje Vás v úžasném světě, který umně spojuje starobylou evropskou kulturu. Postaven byl v roce 1830 a rekonstruován v roce 2000. Hotel se nachází na exkluzivním místě na říčce Teplá nedaleko od karlovarské Vřídelní kolonády naproti Grandhotelu Pupp. Náš hotel je sedm-patrová budova a nachází se v ní restaurace, hala a recepce v přízemí, ubytování: 2… Více… jednolůžkové pokoje, 18 dvoulůžkových pokojů, 4 rodinné pokoje, výtah, relaxační centrum a masáže. Check in hotelu je ve 12 hodin. Check out v 11 hodin. V hotelu je možné také objednat transfer z letiště, vlakového nebo autobusového nádraží v Praze nebo v Karlových Varech do našeho hotelu a zpět.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 045 Kč za osobu na noc!

Hotel SAINT PETERSBURG - Vybavení pokojů

Vybavení jednotlivých pokojů je následující: koupelna (sprcha/vana, fén, WC, bidet), telefon, LCD TV se satelitním příjmem, DVD přehrávač, minibar, bezpečností safe, Wi-Fi připojení k internetu (na pokojích za poplatek, v hale a restauraci zdarma).
V hotelu jsou k dispozici také pokoje pro kuřáky. Úklid se provádí denně, výměna ložního prádla - 2x týdně. Výměna ručníků - každý den nebo na základě žádosti hostů.

Hotel SAINT PETERSBURG - Možnosti stravování

V hotelu je možné si vybrat z následujících možností stravování: snídaně, snídaně a večeře nebo plná penze. Hotel se může pochlubit restauracemi, z nichž jedna obstarává speciální výživové požadavky našich hostů a druhá nabízí restauraci v anglickém stylu, která svou vynikající kuchyní ohromí všechny gurmány. V restauraci můžete očekávat příjemnou atmosféru, first-class service, hudbu k jídlu a sortiment francouzských vín. V restauraci je možné uspořádat hostiny, rauty, narozeniny a večírky.

Fotografie Hotel SAINT PETERSBURG

Hotel SAINT PETERSBURG
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel SAINT PETERSBURG

Velká mapa