Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Černej pták, ubytování Jindřichův Hradec

Rodinný penzion Černej pták se nachází v srdci historického města Jindřichův Hradec, které né náhodou obdrželo ocenění "Historické město roku 2007". Ubytování je poskytováno ve 2-3 lůžkových pokojích.  Rodinný penzion Černej pták se nachází v srdci historického města Jindřichův Hradec, které né náhodou obdrželo ocenění "Historické město roku 2007". Penzion vznikl na místě proluky v ulici Štítného. Jedná se o moderní dům s veškerým zázemím - restaurace, komfortně vybavené pokoje, možnost posezení na venkovní terase.  Ubytování je poskytováno ve 2-3 lůžkových pokojích. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 600 Kč za osobu na noc!

Penzion Černej pták - Vybavení pokojů

Jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, dvouložnicové apartmá. Možnost přistýlky.
V každém pokoji je sociální zařízení, TV s plochou obrazovkou, internetovou přípojkou a WI-FI

Penzion Černej pták - Možnosti stravování

Součástí penzionu je restaurace s celotýdenním provozem a možností polo nebo plné penze. Restaurace je  nekuřácká s otevřenou kuchyní situovanou do středu provozovny. Součástí je i venkovní terasa jenž má kapacitu 25 osob, tato část je i pro kuřáky. V interiéru je dětský koutek pro ty nejmenší a na terase houpadla s umělým trávníkem pro ty větší. Prostor restaurace pokrývá wi-fi.
Snídaně jsou již zahrnuty v ceně ubytování. 

Penzion Černej pták - Okolí ubytování

Před penzion je možné přijet osobním automobilem a po vyložení, resp. naložení zavazadel odjet na parkoviště vzdálené cca 200 m

Fotografie Penzion Černej pták

Penzion Černej pták
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Černej pták

Velká mapa